Clanora – Cleaning Services HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Clanora, çarpıcı, profesyonel ve esnek bir temizlik hizmetleri, temizlik şirketi, dezenfeksiyon ve çok amaçlı niş HTML5 şablonu da sterilize edici bir şeydir. Clanora Dezenfeksiyon, sterilizasyon, koronavirüs önleme, koronavirüs temizleme hizmetleri, covid19 temizleme, sterilizasyon, temizlik hizmeti, ev temizliği, ofis temizliği, haşere kontrolü, sanitasyon, sterilizasyon, sterisizasyon hizmetleri, temizlik şirketi ve derin temiz endüstri Gerekli tüm düzenleri ve blokları sunmak için.
Clanora, dezenfeksiyon, sterilizasyon, koronavirüs önleme, koronavirüs temizleme hizmetleri, COVID19 temizleme, sterilizasyon, temizlik hizmeti, ev temizliği, ofis temizliği, haşere kontrolü, sanitasyon, sanitasyon, sanitize hizmetler ve temizlik şirketi için mükemmeldir.
Clanora, en gelişmiş ve en son web teknolojileri, keyifli UX ve en güzel tasarım trendleriyle birlikte geliyor. Şablonumuz, elemanları düzenlemek, stilleri seçmek ve sitenizin görünümü ve hissi ile oynamak için bir platform sağlar !!
Gitmeye veya birleştirmeye hazır 3’ten fazla ana sayfa konseptine sahip güzel, akıllı web siteleri oluşturun, bir düzen inşa etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özelleştirmenizi bekleyen çok sayıda +24 tarzı sayfa var, aklınıza gelebilecek her şey şablonumuzla inşa edilebilir. Yenilikçi, modern ve temiz dezenfeksiyon, sterilizasyon, koronavirüs önleme, koronavirüs temizleme hizmetleri, covid19 temizlik, sterilizasyon, temizlik hizmeti, ev temizliği, ofis temizliği, haşere kontrolü, sanitasyon, sanitizasyon, sanitasyon hizmetleri ve temizleme şirketi HTML5 , Clanora’yı seçmelisin.
Clanora, ziyaretçilere UX/UI açısından en iyi deneyimi sunmak için optimize edildi. Özel Temizlik Hizmetleri Niş Demoları ve Sayfaları, yeni web sitenizi dezenfeksiyon, sterilizasyon, koronavirüs önleme, koronavirüs temizleme hizmetleri için gerekli özelliklerle kolayca kullanmaya ve başlatmaya hazırız. , tek proje sayfaları, temizlik mağazası, referanslar, müşteriler, sorular ve cevaplar, galeri düzenleri, kariyer, istek ve tahmin, fiyatlandırma ve harika blog sayfaları. Ayrıca sınırsız renkler, +5 başlık düzeni, +7 sayfa başlığı ve 90’dan fazla blok ve seçenek ekliyoruz. Bu şablon tüm endüstri tasarım ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir.
Özellikler: tonlarca düzen, eleman ve kullanıcı arayüzü blokları
Sonsuz Sayfa Düzen Olasılıkları
4 Ana Sayfa Düzenleri
+90 UI blokları ve seçenekleri
+25 Geçerli W3C HTML Sayfaları
Hizmet Sayfaları Şablonları
Ürün ve Vaka Çalışması Sayfaları Şablonlar
Sayfa Şablonları Hakkında
Takım Sayfaları Şablonları
Harika blog düzenleri
Portföy düzenlerinin sınırsız varyasyonları
Bootstrap v4.x temelli olarak inşa edilmiş
Tamamen duyarlı ve retina hazır
Harika, benzersiz ve modern tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Çalışma PHP / AJAX İletişim Formu
Pürüzsüz geçiş efektleri
Büyük Tarayıcı Uyumlu [yani Firefox, Chrome, Opera ve Safari] ve optimize edilmiş
İyi yorumlanmış kod ve organize
Paralaks efekti
Font Awesome (350+ simgeler)
Google Web Font Desteği
İyi belgelenmiş
Baykuş kaydırıcısı
Tek sayfalık kaydırma
Tipografi Elemanları
Sınırsız Düzenler
Sınırsız renkler
Duvar mizanları
Atlıkarın elemanları
Özelleştirilebilir başlık düzeni
Çoklu Başlık Seçenekleri
Birden Footer Seçenekleri
Sosyal paylaşım hazır
Sosyal simge hazır alanlar
Google Haritalar
Paralaks ve video arka planı
Yüksek Hızlı Performans
Geliştirilmiş Kullanıcı Deneyimi
Güçlü unsurlar
Zengin tipografi
SEO optimize edilmiş
Kolay özelleştirilebilir ve esnek öğeler.
Kapsamlı ve hızlı destek (tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir)
Bu öğe, üçüncü bir taraftan kaynaklanan indirme dosyalarındaki varlıkları içerir ve bu varlıklar için farklı lisans şartları geçerlidir. Bunlar, indirilen dosyalarda, bu varlıklara uygulanacak diğer lisansın bir kopyasını içeren tanımlanacaktır.

Clanora – Cleaning Services HTML5 Template Web Teması ; Araba web tasarım görseli, Yıkama web tasarım görseli, Temizleyici web tasarım görseli, Temizlik web tasarım görseli, Temizlik web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-347

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews