Candlestick Charts WordPress Eklentisi

Açıklama

Candlestick Charts / Şamdan Grafikleri WordPress Eklentisi
Candlestick Charts, WordPress yayınlarınızda, sayfalarınızda ve özel gönderi türlerinizde son derece özelleştirilebilir şamdan grafikleri oluşturmanızı sağlayan bir WordPress eklentisidir.
Dört veri kaynağı
Dört farklı veri kaynağından şamdan grafikleri kolayca oluşturun. Verileri bir e -tablodan kopyalayın, grafiği JSON formatında sağlanan verilerle ilişkilendirin, grafiği bir CSV kaynağıyla bağlayın veya IEX Cloud finansal veri platformu tarafından sağlanan API’dan verileri otomatik olarak alır.
98 Özelleştirme Seçenekleri
Bu eklenti, grafik başına 98 özelleştirme seçeneği sunar, böylece tam olarak ihtiyacınız olan mum şeması grafiğini oluşturabilirsiniz. Renkleri, yazı tiplerini değiştirin, araç ipuçları, ızgaralar, ses seviyesi, grafiğin canlı güncellemeleri ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikleri etkinleştirin.
Hi-Res vektör grafikleri
Şamdan grafiklerini çizmek için Modern Apexcharts JavaScript kütüphanesini kullandık ve oluşturulan tüm grafikler SVG formatında dinamik olarak oluşturulan vektör grafiklerini kullanıyor. Grafikler her zaman cihazın mümkün olan en yüksek çözünürlüğünde görüntülenir.
Gutenberg hazır
Bu eklenti yeni Gutenberg editörünü destekler ve bu eklentiye dahil olan belirli bloğu kullanarak şamdan grafiklerini yayınlarınızdaki ekleyebilirsiniz. Kısa modellerle geriye dönük uyumluluk da garanti edilir.
İhraç edilebilir veriler
Candlestick grafiklerinde bulunan İçe Aktarma ve Dışa aktarma özelliği, verilerinizi XML dosyaları olarak arşivlemenize olanak tanır, böylece verilerinizi yedekleyebilir, verilerinizi farklı web siteleri arasında taşıyabilir, verileri diğer uygulamalara taşıyabilir ve daha fazlası olabilir.
Çoklu hazır
Bu eklentiyi tek bir WordPress kurulumuna veya WordPress Multisite ortamına yüklemekten çekinmeyin. Ağın tek alt bölgelerindeki tek aktivasyonlar, ağ aktivasyonları veya aktivasyonlar desteklenir.
Çok dilli hazır
Şamdan grafikleri eklentisi varsayılan olarak İngilizce ve İtalyanca olarak gelir. Eklentiyi başka bir dilde çevirmek istiyorsanız, bir çeviri dosyası oluşturun veya çok dilli bir eklenti ile manuel olarak çevirin.
Ek Information WordPress 5.0 ve sonraki sürümler desteklenir
PHP 5.6 ve sonraki sürümler desteklenir
OOP teknikleriyle programlanmıştır
Yorumlanan Kod
İlgili Video Tutorialscredits ile eksiksiz bir kılavuz içerir
Bu eklenti aşağıdaki kaynaklardan yararlanır: MIT lisansı altında Lisanslı Seçilmiş
MIT Lisansı altında Lisanslı Handsontable
MIT lisansları altında kaynaklara ve ilgili lisanslara lisanslanan apexcharts, eklenti kılavuzunda mevcuttur.

Candlestick Charts WordPress Eklentisi; eklentisi, Çizelge eklentisi, Desen eklentisi, Grafik eklentisi, Parasal eklentisi, Grafik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-511

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews