BWL Pro Voting Manager WordPress Eklentisi

Açıklama

BWL Pro Voting Manager / Bwl Pro Oylama Yöneticisi WordPress Eklentisi
WordPress normal ve özel yayın türleri yayınları için kullanıcı oyları ve geri bildirim almak için güçlü oylama sistemi. Kolay, hafif ve dinamik oylama eklentisi.
Yazılar, sayfalar veya özel yayın türleri öğeleri için kullanıcıların oylarını biriktirmek için bir çözüm mi arıyorsunuz? Ardından, Pro Oylama Yöneticisi, WordPress destekli web sitenize özel bir oylama kutusu eklemek için tüm seçeneklerle karşılaşacak nihai çözümdür. Eklenti, normal yayınlar ve özel yayın türleri öğeleriyle sorunsuz çalışır.
Oylama Yöneticisi eklentisi, oy toplama seçeneklerini hem beğeni hem de beğenmez. Ayrıca, beğenmeme oyları için geri bildirim sunum fırsatları getirir. Bu, site sahiplerine kullanıcı görünümlerini almak ve geri bildirimlerine göre yayın içeriğini geliştirmek için sağlam bir alternatif verir. Eklenti, herhangi bir sitenin kenar çubuğu alanındaki en çok sevilen ve sevilmeyen oyları görüntülemek için yerleşik bir özel widget özelliğine sahiptir.
Eklenti rapor panelinden her oy hakkında ayrıntılı bilgi alın ve raporu CSV formatında indirin. Ayrıca, bu eklenti, yararlı özelleştirme seçeneklerine sahip genişletilmiş bir ayarlar paneline sahiptir ve site sahiplerinin oylama kutusu düzenlerini özelliklerine göre kişiselleştirmelerini sağlar. Bununla birlikte, eklenti kullanıcı dostudur ve site performansını rahatsız etmeden herhangi bir web sitesi ile mükemmel çalışabilir.
İşte eklentinin tam özellik listesi.
Sıfır yapılandırma gereksinimi:
Pro oylama yöneticisi WordPress eklentisi neredeyse sıfır kodlama uzmanlığı gerektirir. Bu nedenle, eklentiyi başarıyla kurduktan sonra, sitenizdeki her yazının hemen altına otomatik olarak bir oylama kutusu ekler.
Duyarlı Oylama Kutusu:
Eklenti, kullanıcı oylarını toplamak için özel bir duyarlı oylama kutusu sağlar. Oylama kutusu, oylama düğmesini ekran boyutuna göre otomatik olarak yeniden boyutlandırır. Ayrıca, kullanıcılar oylarını mobil ekranlarından kolayca gönderebilirler.
Tek gönderi için oylama seçeneğini beğen/sevmiyorum:
Eklenti, Post Detay içeriğinizin altındaki oylama kutusunu otomatik olarak ayarlar. Gönderiye herhangi bir özel kısa kod eklemenize gerek yoktur. Yönetici panelinden konumu (içerik yayınlamadan önce/içerikten sonra) da tanımlayabilirsiniz. Yalnızca oy gibi toplamak istiyorsanız Seçenekler Paneli’nden hoşlanmayan düğmeyi devre dışı bırakabilirsiniz.
Beğenmeme oyları için geri bildirim formu:
Geri bildirim formu, anlık kullanıcı açıklamaları toplamak için mükemmel bir yaklaşım sağlar ve site sahiplerinin yayın içeriğini buna göre güncellemesine izin verir. Eklenti, bir mesaj gönderdikten sonra geri bildirimi otomatik olarak yöneticiye iletir. Yönetici kullanıcı e -posta adresini eklenti ayarları panelinden değiştirebilir ve bildirim özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.
Oylar için özel sütunlar:
Oylama Yöneticisi eklentisi, her posta türü için otomatik olarak dört özel sütun ekler. Bu, beğenilerin sayısını kontrol etmenizi ve görmenizi ve oyları sevmediğinizi görmenizi sağlar. Ayrıca, belirli bir yayın için herhangi bir geri bildirim mesajının gönderilip gönderilmediğini kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında, oylama durumu sütunu, aktif veya gizli her oylama kutusu ekran durumundan bahseder.
Özel Gönderi Türlerini Destekleyin:
Eklenti, WooCommerce dahil olmak üzere herhangi bir özel yayın türünü, içeriği için oy toplamak için destekler. Seçenekler panelinden özel özel türden oylama desteğini etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz ve süper kolay ve kullanıcı dostudur.
Renkli ve animasyonlu sonuç çubuğuna sahip Ajax destekli oylama sistemi:
Artık sayfa yeniden yükleme yok! Sadece basit bir tıklama ve eklenti kullanıcı toplayın/beğenmeme oyu. Kullanıcılar canlı oylama sonucunu renkli animasyonlu olarak görebilirler. Oylama sonuç çubuğunu eklenti seçenekleri panelinden özelleştirebilirsiniz.
Özel simge yükleme sistemine sahip yazı tipi-son derece oylama simgeleri:
Eklenti, benzer/beğenmeme düğmesi için altı özel yazı tipi genişletme simgesi sağlar. Ayrıca, eklenti, benzer/beğenmeme oy düğmeleri için özel resim simgelerini yüklemenize olanak tanır. Böylece, simgelerinizi yükleme özgürlüğü.
Özel Paylaşım Düğmeleri:
Eklenti, kullanıcıların benzer bir oy verdikten sonra sosyal sitelerdeki yayınları paylaşmalarına olanak tanır. Bu şekilde, siteniz için daha fazla ziyaretçi/seçmen alabilirsiniz. Eklenti Seçenekleri panelinden Paylaş seçeneğini etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz.
Oylama Başlangıç ??ve Son Tarih Seçeneği:
Bir gönderi için oylama sınırı belirlemek ister misiniz? Eklenti, oy sunumu için zaman sınırını ele almak için güçlü bir seçeneği sunar. Bireysel bir yazı için özel bir zaman sınırı ayarlayabilirsiniz.
Oylama sayaçını sıfırlamak için Hızlı ve Toplu Düzenleme seçeneği:
Hızlı ve toplu düzenleme kullanarak eski oy sayımlarını kolayca sıfırlayabilirsiniz. Hızlı düzenleme kullanarak tek posta oylarını sıfırlayabilirsiniz ve toplu düzenleme birden fazla oy sayımını sıfırlamanıza olanak tanır.
Özelleştirme için kapsamlı seçenek paneli:
Oylama eklentisi ile ilgili her şeyi seçenekler panelinden özelleştirebilirsiniz. Her özelleştirme seçeneğini sağlar. Özel Gönderi türleri için oylama kutusunu etkinleştirin/devre dışı bırakın, oylama simgeleri ve kutular için özel temaları ayarlayın, oylama kutusu araç ipucu renklerini özelleştirin, IP filtrelemesini etkinleştirin/devre dışı bırakın, kullanıcı rolüne dayalı oylama seçeneklerini etkinleştirin/devre dışı bırakın, özel CSS kodlarını ekleyin/etkinleştir/etkinleştir/ Otomatik Güncelleme Bildirimi özelliğini devre dışı bırakın.
IP Filtreleme/Maksimum Oylar/Kullanıcı Rolü Tabanlı Oylama seçeneği:
Eklenti Kullanıcı IP adresine göre oy toplayın. Böylece, kullanıcı varsayılan olarak bir IP adresinden yalnızca bir oy gönderebilir. Ancak aynı IP adresinden oy sayısı için özel bir sınır belirleyebilirsiniz. Ayrıca, maksimum tekrar oyları için bir zaman sınırı belirleyin. Yalnızca oy gönderilmesine izin veren kullanıcı rollerini de tanımlayabilirsiniz. Oylama eklentisinin benzersiz ve güçlü bir özelliğidir – eklenti, üyelik eklentileri için özel rolleri destekler.
Özel CSS Kod Ekleme Paneli:
Özel CSS kodu eklemeniz gerekiyorsa, doğrudan eklenti çekirdek stil sayfası dosyasına kod eklemeniz gerekmez. Eklenti, Seçenekler panelinde özel CSS kodlarınızı kolayca ekleyebileceğiniz özel bir CSS düzenleyicisi sağlar ve veritabanında saklanacaktır. Bu nedenle, gelecekteki güncellemeler için, özel kodlarınızı asla kaybetmeyeceksiniz. Güvenli ve bir eklentiye özel CSS kodu eklemenin en iyi yoludur.
Görsel Kısa Kod Düzenleyicisi:
Eklenti, Tinymce entegre görsel kısa kod düzenleyicisi ile birlikte gelir. Oylama panelini web sitenizdeki herhangi bir yere kısa kod düzenleyicisi kullanarak kolayca entegre edebilirsiniz.
Üst beğenilen/sevilmeyen yayınları görüntülemek için yerleşik widget:
Eklenti, kenar çubuğunda yukarı yukarı oylanan ve yukarıdan aşağıya oylanan yayınları görüntülemenizi sağlayan yerleşik bir widget özelliğine sahiptir. Görünüşe gidin >> widget’lar. BWL oylama yöneticisi widget adlı bir widget kutusu bulacaksınız. Sağ taraftaki widget kabınıza sürükleyin ve bırakın. Unutmayın, bu özelliği kullandığınız için; Temanız Widget seçeneğini desteklemelidir.
RTL Desteği:
Eklenti Arap dili için inanılmaz destek sağlar. Yönetici panelinden RTL destek seçeneğini açmanız yardımcı olur; Eklenti, içeriğini otomatik olarak sağ tarafa ayarlar.
Son WordPress sürümü uyumlu:
Eklentimizi her zaman güncel tutarız. Böylece, eklentinin her zaman en son WordPress sürümüyle çalıştığından emin olabiliriz. Herhangi bir sorununuz varsa, bize bildirin ve onlarla ilgileneceğiz.
Otomatik Güncelleme Bildirimi:
Yeni sürüm eklentisini yayınladığımızda, sitenizde bir güncelleme bildirimi mesajı görüntüleyecektir. Ayrıca güncelleme bildirimleri ile ayrıntılar ve günlük bilgilerini değiştiriyoruz.

BWL Pro Voting Manager WordPress Eklentisi; eklentisi, Postalamak eklentisi, Oy eklentisi, Beğenmemek eklentisi, Geri Bildirim eklentisi, Beğenmek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-247

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews