BWL Advanced FAQ Manager WordPress Eklentisi

Açıklama

BWL Advanced FAQ Manager / Bwl Gelişmiş Sss Yöneticisi WordPress Eklentisi
BWL Advanced SSS yöneticisi, herhangi bir WordPress web sitesinde sınırsız sayıda SSS yayın oluşturmanızı ve görüntüleymenizi sağlayan güçlü ve premium bir WordPress eklentisidir. Gelişmiş SSS Yöneticisi eklentisi yaklaşık sıfır yapılandırma gereksinimi uzmanlığı ile birlikte gelir. Bu nedenle, bu eklentiyi kullanmak için herhangi bir özel ve karmaşık yapılandırma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Sadece eklentiyi yükleyin ve yükleyin ve gitmeye hazırsınız.
Eklenti, Tinymce editörü ile yerleşik bir kısa kod düzenleyicisi paneline sahiptir ve ayrıca Gutenberg editörü içinde iyi çalışır. Böylece, kısa kodları hızlı bir şekilde ekleyebilir ve SSS öğelerini herhangi bir sayfa, yayın ve web sitesi widget alanlarına görüntüleyebilirsiniz.
SSS eklentisi, özelleştirilmiş SSS ekran ayarları, yazı tipi ayarları, tema ayarları ve çok daha fazlası gibi yararlı özellikler içeren kapsamlı bir seçenek paneli ile birlikte gelir. SSS eklentisinin arka ucundan SSS öğelerini kolayca ekleyebilir, düzenleyebilir, silebilir ve sıralayabilirsiniz. Ayrıca, özel SSS widget özelliği, kenar çubuğu alanlarında SSS’nin görüntülenmesini sağlar.
Sınırsız SSS oluştur:
Gelişmiş SSS Yöneticisi eklentisiyle, performans sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan tüm temel SSS içeriğinizi tek bir yerde saklayabilirsiniz. Ayrıca, SSS’leri SSS kategorileri ve SSS konularında sınıflandırabilirsiniz ve tüm SSS yayınlarını oldukça verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanır. SSS eklentisi, SSS içeriğini oluşturmak ve depolamak için WordPress’in özel posta türü özelliğini kullanır. Bu nedenle, herhangi bir özel tabloyun başlatılmasını gerektirmez ve diğer eklentinin verileriyle herhangi bir çatışmadan kaçınmasını sağlar.
SSS Arama ve Öneri Kutusu:
Sezgisel bir arama sistemi, müşterinizin minimum çaba ile cevaplarını hızlı bir şekilde almaktan rahat hissettirir. En hızlı sonucu sağlar ve site kullanıcılarınıza cevaplarını ararken üstün bir deneyim sağlar. Bu şekilde, müşterilerin uzun SSS listelerinde daha az zaman harcaması gerekir ve yakında ürününüzü satın almaya karar verebilirler. Ayrıca, aynı konuda tekrar tekrar daha az müşteri destek mesajı alacaksınız.
SSS Paginasyon Sistemi:
Çok sayıda SSS öğesi oluşturmanız ve bu uzun listelerin nasıl görüntüleneceğiniz konusunda endişelenmeniz mi gerekiyor? Merak etme! Sitenizin herhangi bir yerinde az miktarda alan içinde yüzlerce SSS öğesini sergilemek çok kolaydır. SSS Pagination özelliği, SSS öğelerini çağırarak site yapısını sağlam tutmanıza olanak tanır. Ayrıca, kısa koddaki sayfa başına göstermek istediğiniz yayın sayısını kolayca ayarlayabilirsiniz.
SSS Derecelendirme Sistemi:
Şimdi, hangi SSS öğelerinin kullanıcılar için en kullanışlı olduğunu belirlemek çok kolaydır. Eklenti, WordPress yönetici bölümüne her SSS öğesi için toplam beğeni görüntüleyen özel bir sütun ekledi. Ayrıca, kullanıcı derecelendirmelerine göre hızlı bir şekilde genel bir bakış elde edebilir ve SSS içeriğinizi geliştirebilirsiniz. Aynı kullanıcılardan tekrar veya sahte oylardan kaçınmak için IP adresi filtreleme yöntemini kullanırız.
Kategoriler için SSS sekmesi düzeni:
Sekme Düzeni, SSS Yöneticisi eklentisinin en popüler ve benzersiz özelliklerinden biridir. Özel sekmesi, birden çok kategoriyi ve karşılık gelen SSS yayınlarını animasyon sekmesi biçiminde görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca, her sekme içeriğine bir arama kutusu ekleyebilirsiniz, bu da site kullanıcılarının cevaplarını almak için arama ve hızlandırmalarına yardımcı olur. Sekmeyi dikey formatta da görüntülersiniz.
SSS Gönderme Formu:
Site kullanıcılarından SSS soruları da alabilirsiniz. Bu özellik, site yazarının kullanıcıların herhangi bir ürünle ilgili belirli sorgularını toplamasına yardımcı olur. Bir kullanıcı bir sorunu gönderdiğinde, eklenti yeni sorgu hakkında site yöneticisini bilgilendirir. Bundan sonra, yönetici soruyu doğrulayabilir ve cevabı ekleyebilir. Son olarak, bu kullanıcıyı güncelleme hakkında bilgilendirin. Bu şekilde, sitenizin SSS içeriğini zenginleştirebilirsiniz.
Tek SSS sayfası:
Eklenti, SEO amaçları için SSS yayınlarını tek bir sayfada görüntülemenize olanak tanır. Eklenti, SSS yayınlarını görüntülemek için şu anda etkinleştirilen tema kategorisini veya archive.php şablon dosyasını kullanır. Ancak, bu şablon dosyalarını site gereksinimine göre SSS yayınlarını sunmak için oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, Seçenekler panelinde, tek bir sayfa için özel kalıp bağlantıları ayarlayabilirsiniz.
Dahili SSS Widget:
Kenar çubuğundaki SSS kategorilerini, üst oyu SSS’leri ve rastgele SSS’leri görüntüleyebilirsiniz. SSS eklentisi üç yerleşik widget ile birlikte gelir. Bu widget, herhangi bir kenar çubuğunda ve kullanılabilir sitenin widget alanlarında SSS içeriğini görüntülemenizi sağlar.
Kapsamlı Seçenekler Paneli:
Gelişmiş SSS Yöneticisi eklentisi, SSS içeriğini site gereksinimlerine göre özelleştirmek için tam özellikli bir seçenekler paneline sahiptir. SSS temalarını seçebilir, özel bir tema oluşturabilir, yazı tipi boyutlarını değiştirebilir, özel bir sümüklü oluşturabilir ve özel stil sayfası kod ekleyebilirsiniz. Yedi dahili renkli tema ve özel bir tema oluşturucu bölümü ile paketlenmiş SSS eklentisi. Böylece, site renk şemasına göre özel temalar oluşturabilirsiniz.
RTL Desteği:
RTL dil tabanlı siteye SSS eklentisini zahmetsizce yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. SSS eklentisi RTL sürümünü otomatik olarak tanımlar ve metin yönünü site diline göre değiştirir. Bu nedenle, RTL özelliğini etkinleştirmek için herhangi bir özel ayar için gitmenize gerek yoktur.
Görsel Kısa Kod Düzenleyicisi:
SSS Eklentisi, Tinymce Editor ile entegre kullanıcı dostu bir görsel kısa kod paneline sahiptir. Bu nedenle, kısa kodu tekrar tekrar kopyalayıp yapıştırmanız gerekmez. Visual Jortcode Düzenleyicisinden seçenekleri seçin ve Ekle düğmesini tıklayın, özel kısa kodlar oluşturulur ve Tinymce Düzenleyicisine otomatik olarak eklenir. Bu özellik size bir sayfa veya yayın içine kısa kodlar ekleme esnekliği sağlar.
Sürükle ve Dalda SSS sıralaması:
Sürükle ve Bırak Sıralama seçeneğini kullanarak SSS yayınlarında özel siparişleri uygulayabilirsiniz. Her ne kadar SSS yayınlarını kimliklerine, başlıklarına veya tarihlerine göre sipariş edebilirsiniz; Ancak, sürükle ve bırak yeniden siparişi, SSS içeriğinin konumunu site gereksinimlerine göre değiştirmek için en iyi esnekliği sağlar.
Yerelleştirme ve WMPL:
SSS eklentisi, .mo & .po dosyaları dahil olmak üzere etkileyici bir çeviri özelliği sunar. Yani, İngilizce’nin yanı sıra, tema metnini diğer diller için kolayca çevirebilirsiniz. Bu, SSS eklenti metinlerini dilinize yerelleştirmenizi sağlar. Ayrıca, eklenti, birden fazla dil için SSS oluşturmak için WPML eklentisini destekler.
Geliştiricilerden Destek:
Gelişmiş SSS Manager WordPress eklentisi, doğrudan geliştiriciden altı (06) aylık premium destek sunar. Alıcılarımıza yardım etmeye kararlıyız ve çoğu zaman destek mesajına cevap vermek 24 saatten az sürer. SSS eklentisi ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, geliştirici sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.
BWL Gelişmiş SSS ManagerZero yapılandırması gereklidir.
Sınırsız sayıda SSS oluşturun.
SSS SSS yayınlarını hızlı bir şekilde bulmak için canlı arama.
SSS Besleme Sistemi.
Özel bir tema oluşturucu ile yedi farklı SSS teması.
SSS’leri sekmelerde görüntüleyin.
Ön uç SSS Form Anlar.
SSS Gönderimi için Captcha doğrulaması.
Tek bir SSS için özel sümüklü.
Kapsamlı SSS Seçenek Paneli.
Görsel Kısa Kod Düzenleyicisi.
Akordeon ve geçiş modu.
Tüm düğmeleri genişletin/ daraltır.
SSS Çökme Gezinme için Yazı Tipi Yukarı/Aşağı Ok.
RTL desteği.
3 tür yerleşik SSS widget’ları.
SSS sıralama seçeneği.
SSS Derecelendirme seçeneği.
SSS kategorileri ve konuları.
Yönetici panelindeki kategorilere ve konulara göre SSS filtrelemesi.
Sitede herhangi bir yerde tek SSS görüntüleyin.
JQuery Libback ile saf CSS3 akordeon.
Duyarlı düzen.
Yerelleştirmeye hazır.
WPML uyumlu.
WordPress’in en son sürümünü destekleyin.
İyi belgeler.

BWL Advanced FAQ Manager WordPress Eklentisi; eklentisi, Sss eklentisi, Sss eklentisi, Kurucu eklentisi, Sss eklentisi, Düğme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-251

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews