Bargain Bot WordPress Eklentisi

Açıklama

Bargain Bot / Pazarlık Botu WordPress Eklentisi
Woocommerce için pazarlık botu
—————————
Alışveriş yapanların bir pazarlık sohbet botu ile tekliflerini şimdi yapmalarına izin verin. Akıllı fiyat müzakereleri ile daha fazla müşteri kazanın. Müşterilerinizin fiyatınız ve pazarlığınız hakkında bir teklifte bulunmasına izin verin. Chatbot, sizin tarafınızdan belirlenen minimum fiyattan daha fazlasını müzakere edecektir. Satın alma niyetine sahipken alışveriş yapanları yakalayın. Ürün tek sayfası için Çıkış Niyet açılır penceresini destekler.
Teklifinizi Yap düğmesi ürün tek sayfasında gösterilecektir.
** Pazarlık botu herhangi bir WooCommerce web sitesi ile çalışır ve aynı zamanda chatbot woowbot için bir eklenti olarak çalışabilir.
++ pazarlık botu Lightbox modal modunda herhangi bir WooCommerce web sitesi ile çalışabilir.
++ Bu, web sitenize yüklüyseniz WooCommerce Chatbot Woowbot için bir eklenti olarak da çalışabilir.
Pazarlık botu nedir?
—————————
Onun uğruna indirimler sunmanın eski ve sıkıcı yoluna veda edin. Müşterilerinizin bunun için pazarlanmasına izin verin. Pazarlık botu, WooCommerce için dünyanın ilk müzakere botudur. Alışveriş yapanların, bunun için “çalışmaları” gerektiğinde indirimlerinden yararlanma olasılıkları daha yüksektir. Alışveriş deneyimini çok daha canlı ve etkileşimli hale getiriyor.
Pazarlık botu tarafından bir anlaşma yapıldıktan sonra, alışveriş ödeme indirimli fiyatla tamamlayabilir.
Herhangi bir anlaşma yapılmazsa, chatbot, alışveriş yapan kişinin son teklif edilen fiyatını mağaza yöneticisine e -postayla göndermeyi teklif eder. Yönetici daha sonra anlaşmayı tamamlamak için müşteriye e -posta gönderebilir.
Neden bir pazarlık botuna ihtiyacım var?
Fiyat, bir alışveriş yapan kişinin satın alma kararında en önemli faktördür, ancak çoğu alışveriş yapan kişi ayrılır, çünkü sabit fiyatınız birkaç dolar çok yüksektir. Pazarlık botu, daha fazla satış yakalamanızı sağlar, çünkü fiyat müşterinin ne ödemeye istekli olduğuna ve satmaya istekli olduğunuz minimum fiyata göre müzakere edilir.
Pazarlık botunun size daha yüksek gelir ve kâr marjları kazanması için neden: Daha yüksek katılım – Bot, alışveriş yapanların ayrılmak yerine ürünlerinizle etkileşime girmesi için yeni bir katılım noktası yaratıyor
Woocommerce alışverişlerini satın alma niyetine sahipken yakalayın. Bu eklenti, bir fiyat anlaşmasını sonuçlandırmak için sitenizde kalmaya yardımcı olur
Daha yüksek dönüşümler – Müşteriler çok şey elde ediyormuş gibi hissetmeyi sever – bu eklenti, listelenen fiyattan daha az ödeme yapmalarına ve dolayısıyla bir satışa dönüşmelerine izin verir
Tüm teklifler, belirlediğiniz asgari fiyat noktasına göre saniyeler içinde yanıtlanır
Yüklenmesi çok kolay – kodlama gerekmez
Süper Yapılandırması Kolay – Eklentiyi saniyeler içinde uygulayın
Bir kullanıcı tarayıcı penceresini ürün tek sayfanızdan kapatmak istiyorsa pazarlık botu otomatik olarak açılır.
Teklifler, alışveriş yapanların teklifte bulunmaları için e -posta adreslerini girmelerini gerektirmez, böylece daha fazla teklif, daha fazla teklif kabul edilir ve daha fazla satış alırsınız
Alışveriş yapan kişiler bu yöntemi kullanarak bir şey satın aldıktan sonra, #### alışveriş yapanlar için nasıl çalıştığı gibi daha fazla ürün satın almak istiyorlar?
Sepet ekle düğmenize ek olarak, pazarlık botu teklifinizi şimdi yapmayı mümkün kılar. Bu düğmeyi tıkladıktan sonra, alışveriş yapanlar bir teklif fiyatı girebilir. Teklif fiyatları kabul edilebilir asgari fiyatınız veya üstünde ise, pazarlık botu teklifi kabul eder ve alışveriş yapan kişiye ürün için dinamik olarak üretilen bir indirim fiyatı verir.
Teklif fiyatı kabul edilebilir minimum fiyatınızın altındaysa, bot otomatik olarak alışveriş yapandan daha iyi bir fiyat isteyecektir. Fiyat çok düşükse, bot son teklifi minimum kabul edilebilir fiyatınızla yapacaktır. Alışveriş yapan kişi bunu kabul ederse, bot yalnızca o ürüne uygulanabilecek ürüne özgü bir indirim uygular.
Alışveriş yapan kişi teklifi reddederse, BOT, ürünle ilgili ayrıntılar ve alışveriş yapan kişinin son teklifi ile mağaza yöneticisine gönderilecek olan alışveriş e -postasını isteyecektir. Yönetici daha sonra fiyatlandırmayı isterse e -posta üzerinden müzakere edebilir.
#### Tüccarlar için nasıl çalışır
Botu yükledikten sonra, mağazanızdaki herhangi bir ürün veya tüm ürünlere teklif düğmesini şimdi yap düğmesini uygulayabilirsiniz. Bireysel bir ürün için kabul edilebilir minimum fiyatı ayarlayabilir veya bot ayarlarından küresel bir indirim yüzdesi ayarlayabilirsiniz. Bireysel ürün için minimum kabul edilebilir bir fiyat belirlediğinizde, bireysel fiyatlandırma küresel ayarı geçersiz kılacaktır.
#### Teklifler neden satışları artıracak
Botumuzla, herhangi bir ürün için fiyat müzakeresi olabilir! Ana faydalar artan katılım ve dönüşümdür, çünkü alışveriş yapanların sitenizde kalmasına, bir fiyat teklifi yapmasına izin verebilirsiniz ve fiyatlandırma kurallarınız birçok durumda satın almak istediklerinde satın almalarını sağlayacaktır. Daha fazla sat, daha hızlı sat ve pazarlık botu ile daha yüksek marjlarda sat! Ayrıca, çıkış niyeti algılama özelliği var …
#### Çıkış Niyeti
Bir alışveriş ürününüz tek sayfanızda ve tarayıcı penceresini kapatmak veya web sitenizi terk etmek istiyorsa, pazarlık botu harekete geçecektir. Pazarlık botu, alışveriş yapan kişinin çıkış niyetini tespit edecek ve sadece ayrılmak yerine kendi fiyatlarını sunmayı isteyecektir.
Pazarlık Bot Özellikleri:
———————— Pazarlık Botunu Etkinleştir/Devre Dışı Bırak (Ürün Tek Sayfasında Teklif Düğmesini Yapın)
Satış öğelerini hariç tutun (Etkinleştirilmişse, zaten satışta olan ürünler için pazarlık düğmesi görüntülenmez)
Minimum kabul edilebilir fiyatlar ekleyerek belirli ürünleri etkinleştirin veya küresel olarak etkinleştirin
Tüm ürünler için Global Maksimum Kabul Edilebilir İndirimi Etkinleştir (Tek tıklama kurulumu)
Küresel indirimden kategorileri hariç tut
Satışta ürünleri hariç tutun
Maksimum Pazarlık İzin Limit
Pazarlık için gereken minimum ürün miktarı
Pazarlık botunu etkinleştirmek için Niyet Tespiti. Müşteri siteden veya pencereyi kapatmayı planlıyorsa pazarlık botu harekete geçer.
Yalnızca Çıkış Niyeti için pazarlık botunu etkinleştirme seçeneği (Teklif Yap düğmesini göstermeyin)
Son adımda e -posta yerine telefon numarası istemek seçeneği
Web sitenizin herhangi bir sayfasında pazarlık düğmesini göstermek için kısa kod
Yöneticiyi kabul etmeden önce kaç tane pazarlığa izin verildiğini belirleyin Minimum fiyatı belirleyin
Yönetici tarafından belirlenen son teklifi e -posta ile gönderin
Nihai teklifi e -posta ile göndermeyi devre dışı bırakın
Pazarlık penceresindeki miktarını değiştirin
Yalnızca giriş yapan kullanıcıların pazarlık yapmasına izin verin.
Teklif düğmesini yeniden konumlandırma seçeneği
Yönetici e -postasını ve konuyu değiştir
Kendi CSS kodunuzu kullanarak düğmeyi veya ışık kutusu tasarımını değiştirmek için özel CSS alanı
Global indirim değerini geçersiz kılmak için bireysel ürün altında kabul edilebilir minimum fiyatı tanımlayın.
Eklenti ayarlarından tüm dilleri değiştirme seçenekleri (pazarlık botu herhangi bir dille kullanılabilir)
Hem WooCommerce basit ürünleri hem de değişken ürünleri destekler.
****** woowbot pro ****** ile uyumlu
Destekler Multi Tedarikçi WooCommerce eklentisi DOKAN (Satıcılar Pazarlık Fiyatları Ürün Temelini ayarlayabilir, e -postalar satıcılara gönderilecektir) ** 3. taraf eklentileri tarafından belirlenen ürün varyasyonları çalışmayabilir. WooCommerce ürün varyasyonları tam olarak desteklenir.

Bargain Bot WordPress Eklentisi; eklentisi, Pazarlamacı eklentisi, Pazarlık eklentisi, Chatbot eklentisi, Müzakere Etmek eklentisi, Woocommerce eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-166

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews