Barber – for Barbers & Hair Salons WordPress Teması

Açıklama

Barber – for Barbers & Hair Salons WordPress Teması, En son temamız sonunda burada. Böyle bir işletmenin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip berberler ve kuaförler için bir web sitesidir. Fiyatlar, stil galerileri, güzel slayt gösterisi, kuponlar ve çok daha fazlası.
Barber, her türlü berber ve saç şifoniyer işletmeleri ve şirketleri için birinci sınıf bir WordPress temasıdır. Şimdiye kadar inşa ettiğimiz en gelişmiş ve sofistike temamız. Tek tıklama demo içeriği içe aktarma ile kurulumu ve kullanımı kolaydır.
Sınırsız renkler
Ana renk temanın seçeneklerinde uygun renk seçicisi ile ayarlanır, böylece renkler söz konusu olduğunda sınırsız seçeneğiniz vardır. İstediğiniz rengi ayarlayın ve ayarları kaydedin.
REZERVASYON SİSTEMİ
Barber, Codecanyon’dan birinci sınıf bir eklentiden tam olarak çalışan bir rezervasyon sistemine sahiptir. Eklenti hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir. Bu, temanın değerine ekstra 18 $ eklendi :). Tema ayrıca ekstra 18 dolarlık bir değer olan devrim kaydırıcısını da içerir.
Tek Tıklama Demo Kurulumu
Barber, demo içeriğini hızlı ve herhangi bir XML dosyası olmadan yüklemenizi sağlar. Bu demo ithalatçısını Aclean WordPress kurulumunda kullanmanız tavsiye edilir. Artık XML dosyaları ve sıkıcı demo kurulumları yok. Sadece devrim kaydırıcısı ve widget’ları içe aktarmak isteyip istemediğinizi ve gitmeye hazır olduğunuzu ayarlayın.

Barber – for Barbers & Hair Salons WordPress Teması; Berber WordPress Teması, Sakal WordPress Teması, Güzellik WordPress Teması, İşletme WordPress Teması, Temas Etmek WordPress Teması, Saç WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WordPress

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1538

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews