Back to Top Button for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Back to Top Button for Elementor / Elementor için En İyi Düğmeye Dön WordPress Eklentisi
Uper, Elementor için herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web sitenize arka arkaya bir düğme eklemek için hafif bir WordPress eklentisidir. Bu küçük araç, dönüşümü olumlu etkileyen şeyleri kullanıcı deneyimini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Sayfalarınıza herhangi bir uygun yere bir düğme eklemek için sadece birkaç tıklama gerekir.
Eklenti, mevcut sekiz pozisyondan birinde hem normal hem de yapışkan bir düğme ayarlamanızı sağlar. Uper düğmesi sadece sayfanın üstüne değil, aynı zamanda bir çapa kullanarak belirli bir sayfa öğesine de yol açabilir. Ayrıntılı ayarlarla, arka arkaya öğenin ne zaman görünmesi ve gizlenmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz, Hover/görünüm animasyonunu seçin. Tamamen özelleştirilebilir düğme, ad ve şekil değiştirmeyi veya Font Awesome Kütüphanesi’nden bir simge seçmeyi sunar. Ayrıca, widget, ekran stillerini yönetme yeteneğiyle sayfa kaydırmasının dairesel bir gösterge özelliğini sağlar. Eklentiyi kullanarak, site tasarımınıza göre minimum çaba ve zamanla tasarlanmış benzersiz bir arka arkaya öğe alabilirsiniz.
Uper ile başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Araç, öğelerin her biri için basit stil ve duyarlı ayarlara sahiptir. Boyut, tipografi, renk, arka plan, sınır ve diğer şeyleri yönetebilirsiniz. Normal veya Haml gibi farklı düğme durumları için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için Uper, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Elementorsupport için UPER eklentisinin özellikleri üstte/çapa
Sekiz yapışkan düğme konumunu destekler
Sabit ve yapışkan düğme konumları
Sayfa kaydırmasının dairesel göstergesi
Çeşitli kaydırma türleri
Özelleştirilebilir düğme içeriği
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve arkadaş canlısı
Bir sayfa ve sitede herhangi bir yerde birden fazla gezinme
Font Awesome Icon Desteği
Font Awesome Icon Seçici Entegre
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Back to Top Button for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, İle eklentisi, Tepe eklentisi, Düğme eklentisi, Element eklentisi, Gitmek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-430

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews