Audio Player PRO – Beaver Builder Module WordPress Eklentisi

Açıklama

Audio Player PRO – Beaver Builder Module / Audio Player Pro – Beaver Builder Modülü WordPress Eklentisi
Bu, Beaver Builder WordPress Page Builder için adanmış bir kunduz oluşturucu modülü
Özellikler: Her ses için isteğe bağlı ‘başlangıç ??noktası’ ve ‘son noktası’ -Ziyaretçinin ses parçasının yalnızca bir bölümünü önizlemesine izin verme seçeneğiniz var. Bu parametreler kullanılmıyorsa, tüm ses parçası oynar
İsteğe bağlı ‘Solmaya’ ve ‘soluk çıkış’ – Sesin pistin başında kaybolup kaybolmayacağı veya parçanın sonunda solup solmayacağını ayarlama seçeneğiniz var
Duyarlı Tasarım – Audio Player, duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Duyarlı olmayan web sitelerine entegre etmek için duyarlı davranışı devre dışı bırakmak için isteğe bağlı parametre.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Herhangi bir Renk Şeması – Mevcut 2 Derdan arasından seçim yapabilirsiniz: Back & White. Ayrıca, parametrelerden, herhangi bir tasarıma entegre etme imkanı olan herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
Google Analytics – Google Analytics izlemeyi etkinleştirme seçeneği. Her ses dosyasının kaç kez oynandığını görebileceksiniz.
Çalma Listesi Arama – Oynatma listesini arama seçeneğiniz var. Arama terimini yazarken sonuçlar görüntülenecektir.
İndir seçeneği – mevcut çalma dosyasını indirmek için kullanılabilir düğme (masaüstünde). İndir düğmesini gizleme seçeneğiniz var.
Paylaşın – Ses oynatıcınızı Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. Paylaşım başlığını ve açıklamasını özelleştirmek için parametreler.
Satın Al düğmesi – Şarkı Satın Al sayfasına bir bağlantı tanımlayabilirsiniz. Bağlantıyı aynı pencerede açacak parametreler veya düğme başlığını değiştirmek için yeni bir pencere ve parametre.
Lyrics Button – Şarkı Sözleri Şarkı sayfasına bir bağlantı tanımlayabilirsiniz. Bağlantıyı aynı pencerede açacak parametreler veya düğme başlığını değiştirmek için yeni bir pencere ve parametre.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla ses oynatıcıyı ekleyebilirsiniz.
Çoklu Parametreler – Oynatıcınızı özelleştirebileceğiniz 55’den fazla seçenek, otomatik oyun, döngü, shuffle, başlangıç ??hacmi, göster/gizle çalma listesi, init ve renk parametrelerinde çalma listesini gösterin/gizle. Yardımda iOS için belgeler (Apple tarafından dayatılan kısıtlamalar): IOS otomatik oyma özelliğini devre dışı bıraktığı ve JS’den kontrol edilemediği için otomatik oyun çalışmayacak
Hacim denetleyicileri iOS üzerinde çalışmaz. Ses seviyesini mobil cihazın fiziksel düğmeleri ile ayarlamanız gerekir.

Audio Player PRO – Beaver Builder Module WordPress Eklentisi; eklentisi, Kunduz eklentisi, Kurucu eklentisi, İndirmek eklentisi, Html5 eklentisi, Hareketli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-342

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews