Attax – Tax Advisor Consulting HTML Template Web Teması

Açıklama

Tanım
Attax bir Bootstrap 5+ Attax – Vergi Danışmanı HTML Şablonu HTML şablonudur. Bu şablon en iyi danışmanlık şablonudur, bankacılık web siteleri, kurumsal web sitesi, danışmanlar ve temsilciler, dijital ajans, iş blogu, ofis web siteleri, web çözümleri, SEO ile ilgili web siteleri, kurumsal web tasarımı, kurumsal kimlik, marka çözümleri için kullanılabilir. Amazing UI ve UX deneyimine sahip süper hızlı duyarlı bir portföy oluşturmak için gerekli tüm araçlara ve özelliklere sahiptir. 2 Demo ve Blog, Blog-Single, Vaka Çalışması, Vaka Çalışması Tek Sayfa Düzenleri ve Modern Tasarım Tabanlı Kaplamalar kendi mükemmel web sitenizi oluşturmanızı sağlar. Pahalı Web geliştirme işleminden kaçınabilir ve Attax – Vergi Danışmanı HTML şablonu HTML şablonunu kullanarak tasarım maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.
Ana Özellikler
Vergi Danışmanı HTML Şablonu Modern, Modaya ve Benzersiz Tasarım Bootstrap 5, Mobil Dostum HTML Şablonu
Özellikler:
-2 ev sayfası
-12 iç sayfa
-Blog sayfası
-Blog detayları sayfası
-Service sayfası
-Service Tek Sayfası
-Html5 / css 3 kullanım
-Flicle Duyarlı (birden çok cihazda test edilmiştir)
-Pixel mükemmel tasarım
-Flat tasarım stili
-Brob tarayıcı uyumluluğu
-Banta belgeler
-Google yazı tipi
-Eo dostu kod
-özelleştirmek için
-Support ve güncelleme
-Ve daha fazlası…
Kaynaklar ve Krediler
-Bootstrap 5 +
-Jquery v3.6.0
-Fontawesom 5
-Bow karousel
-Vay

Attax – Tax Advisor Consulting HTML Template Web Teması ; Muhasebeci web tasarım görseli, Danışman web tasarım görseli, Komisyoncu web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Danışman web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-49

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews