Arcado – Nft Portfolio HTML Template Web Teması

Açıklama

Arcado – kendi NFT portföy sayfanızı oluşturmak için kullanılabilecek NFT portföyü HTML şablonu. En iyi tasarlanmış NFT blockchain, kripto, kripto sanatı, dijital ve daha birçok amaçlı HTML şablonu.
Bu HTML şablon tabanını NFT blockchain, kripto, kripto sanatı, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentisi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.101 Ana Sayfa Page01 blog detaylarında tamamen duyarlı tasarım tabakası PageWow Animasyonlar100% W3C geçerli360+ html5 ve css3easy ile cssbuilt to CustomizeClean DesignSticky HeaderCommented ve Clean Coderetina Hazır.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Arcado – Nft Portfolio HTML Template Web Teması ; Blok Zinciri web tasarım görseli, Nft web tasarım görseli, Koleksiyon web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Kripto web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-129

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews