ApusHome – Real Estate WordPress Teması

Açıklama

ApusHome – Real Estate WordPress Teması, Aushome – Gayrimenkul WordPress tema kullanıcıları, yönetici gösterge tablosuna erişmeden kendi listelerini yönetebilirler. Profillerini, şifrelerini ve ödeme birikimini de yönetebilirler. Başrahip kullanarak kullanıcılarınızı şarj etmeye ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Güçlü para kazanma odağına sahip tema için hazırladık. Gönderi başına ödeme ve paketler endüstri standardıdır, ancak aylık ücretinizi artırmak için yeni “ekstralar” kazanma araçlarımızı (öne çıkan veya üst için ödeme dahil) kullanabilirsiniz. Para kazanma ve istatistiklerimizin kombinasyonu, asushome’u güçlü bir tema haline getiriyor. Web sitenizde özel değişikliğe mi ihtiyacınız var? Hiç sorun değil. Her şey WordPress eylemlerine bağlanır ve kolayca kaldırılabilir veya eklenebilir. Sorun varsa, genişletilmiş belgelerimizi veya video kanalımızı kontrol edin. Sonunda size yardımcı olacak her zaman özel bir destek personelimiz vardır. Özellik dizini birkaç tıklamayla oluşturun. İsterseniz, yayınlamadan önce yeni eklenen özellikleri inceleyebilirsiniz. Tabii ki kullanıcılara web sitenizi kullandıkları için ücret almak mümkündür. Eklentiler, gönderi başına ödeme ve paket sistemi. Tablo ekranının özel sürümü, özellikli görüntü, fiyat ve atanan taksonomi terimleri gibi özellikler hakkında tüm önemli bilgileri içerir. Eklenti, özel alanlara göre özellikleri filtrelemek için seçenekler ekler. Aushome, varsayılan API çıkışını yeni alanlara da genişletir. Özel alanlara göre filtrelemenin ne kadar kolay olduğunu görmek için wprealia.com adresindeki bir API talebini kontrol edin. Eklenti ön uç widget’larında kullandığı eklentilerle aynı alanlarla filtrelemek mümkündür. Böylece 20’den fazla alan mevcuttur. PRICE Biçimlendirme Seçenekleri Çeşitli fiyat biçimlendirme seçeneklerini destekler. Para birimi belirleyebileceğiniz para birimini ve ondalık yer sayısı, ondalık nokta ve binlerce ayırıcı gibi sayı biçimlendirme seçeneklerini tanımlayabilirsiniz. Özellikler için başka bir grup fiyat ayarı ayarlayabilirsiniz. Fiyat tutarı yerine alfasayısal metin yazabilir veya özel önek ve son ekinizi ekleyebilirsiniz.
Geliştirici misiniz ve hala fiyat biçimlendirmesinden memnun değil misiniz? Merak etme. Her şey tek bir yöntemde bulunur, bu nedenle işlevselliği değiştirmek oldukça kolaydır. Dahili amaçlar veya dizin listeleri için harika.
Özellikler Son Gönderme Sistemi
Gönderi başına ödeme
Paket sistemi
Göndermeden önce inceleme
Öne çıkan veya yapışkan mülk için ödeme
Google Harita Desteği
Alınan işlemler
Favori Özellikler
Özellikleri karşılaştırın
Filtrenizi Kaydet
Yelp Listeler Desteği
WalkScore Desteği
Gelişmiş fiyat biçimlendirme
Mülk detayında Aracı İletişim Formu
Özel ölçüm
Yirmi on beş ile güzel oynar
Geliştiriciler için kolay
Oop mimarisi
Satır/Grid/Yarım Harita/Özellik Arşivinin Tam Haritası Sürümü
Sorgulama Formu için Recaptcha Desteği
Kayıt Formundan Şartlar ve Koşullar Bağlantı

ApusHome – Real Estate WordPress Teması; Bootstrap WordPress Teması, Gutenberg WordPress Teması, Visual Composer WordPress Teması, WPML WordPress Teması, Gelişmiş WordPress Teması, Ajan WordPress Teması, Daireler WordPress Teması, İşletme WordPress Teması, Dsidxpress WordPress Teması, Düz WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : Bootstrap, Gutenberg, Visual Composer, WPML

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, LESS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1553

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews