Appway – Saas & Startup HTML Template Web Teması

Açıklama

Appway, en son bootstrap ile inşa edilen güçlü bir kullanımı kolay, son derece özel saaS / dijital ajans / çok amaçlı şablondur. Şablon, blog sayfaları, hizmetler, iniş sayfaları ve diğerleri için birçok düzen ile birlikte gelir. Bu şablon, SEO hizmetleri ve diğer İnternet pazarlama ile ilgili hizmetler sunan şirketler için son derece uygun bir şablondur. Amaç odaklı tasarım, duyarlı düzen ve 5 farklı açılış sayfası, blog yerleşimleri, dörtneleri, hizmetler ve fiyatlandırma tabloları gibi özel özelliklere sahiptir. Appway ayrıca çok amaçlı kullanılabilir.

Appway – Saas & Startup HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Sayfa web tasarım görseli, Vitrin web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-777

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews