Amory Blog – A Responsive Blog Theme WordPress Teması

Açıklama

Amory Blog – A Responsive Blog Theme WordPress Teması, Amory Blog, 2016’dan beri Themeforest’te en çok satan WordPress blog temalarından biri oldu. Bu yüzden onu başka bir seviyeye taşımanın ve bazı harika yeni özellikler getirmenin zamanının geldiğine karar verdik.
Endişelenmeyin, tüm yeni özellikler açılıp kapatılabilir. Amory’yi seven herkes, tasarımınız sağlam olacak. Orijinal tasarımın aynı kalması gerektiğine inanıyoruz, böylece vanilya tasarımını seven insanlar sürüm 2 ile hayal kırıklığına uğramayacak.
Amory özellikleri sadece modern ve minimalist bir tasarım değil, aynı zamanda bir nedenden dolayı göze çarpan bir WordPress temasıdır: odak noktası her şeyden önce içeriğinizdir.
Tasarımın içeriğinizi geçmesine izin vermeyin, Amory the Sleek Design, kullanıcılarınızın en çok harika içerik istediğini gerçekten vurgular.
Fotoğrafçılar, en iyi işlerini basitçe göstermek için güzel galeriler oluşturabilirler, sonunda kodlama gerekmez. Reklamlar ve zanaatkârlar, gösterişli tasarım hileleri tarafından aşırı kalabalık olmadan yeteneklerini gösterebilirler.
Ayrıca harika fotoğraflarınızı tarzda gösterebilmeniz için inanılmaz bir tam ekran kaydırıcısı olan fotoğraf düzenini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Amory Blog – A Responsive Blog Theme WordPress Teması; WooCommerce WordPress Teması, Blog WordPress Teması, Moda WordPress Teması, Yiyecek WordPress Teması, Instagram WordPress Teması, Yaşam Tarzı WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : WooCommerce

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1536

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews