Allurio – Coming Soon and Portfolio Template Web Teması

Açıklama

Allurio Şablonu, yaratıcı portföy, yeni ürün duyurusu, marka lansmanı, etkinlik sunumu ve çok daha fazlası için mükemmel bir çözümdür. Temiz ve sağlam tasarım, şık tipografi, benzersiz animasyonlar – Bu şablon, web sitenizin ziyaretçilerinin dikkatini çekecek her şeye sahiptir.
Allurio, 12 mükemmel kullanıma hazır demo varyasyonu ve 3 ana ekran versiyonu ile doludur. Bu yakında ve portföy şablonu yeni projenizi gerçekten hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olacaktır.
Şablon, animasyonlu başlık, kaydırma geçişleri, geri sayım zamanlayıcısı, ana ekran kaydırıcısı, Kenburns, video ve parçacıklar arka plan varyasyonları, MailChimp entegrasyonu, Ajax iletişim formu ve ayrıntılı belgeler gibi birçok yararlı özellik içerir. Ve elbette Allurio çeşitli mobil, tablet ve masaüstü cihazlarda harika görünüyor.
Şablon özellikleri
12 Kullanıma Hazır HTML Demo Dosyası
3 ana ekran türü
Animasyonlu başlık
5 İçerik Bölümü
Animasyonlu arka planlar
Kaydırıcı arka plan
JavaScript Geri Sayım Zamanlayıcısı
Bootstrap 5 ızgara sistemi üzerine inşa edin
Ionicons ve Fontawesome Icon Fontları Dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelenmiş lütfen burada kullanılan tüm görüntülerin yalnızca önizleme amaçları için olduğunu ve bunların ana indirme dosyalarına dahil olmadığını unutmayın.

Allurio – Coming Soon and Portfolio Template Web Teması ; Yakında Gelecek web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Fotoğrafçılık web tasarım görseli, Ürün web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-476

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews