Akel – Minimal Portfolio Template Web Teması

Açıklama

AKEL – Bir Sayfa Kişisel Portföy HTML5 Şablonu.
AKEL – Minimal portföy şablonu, benzersiz stil ve temiz kod içeren yüksek kaliteli yaratıcı portföy şablonudur. AKEL’i minimal portföyler, ajanslar, serbest çalışanlar portföyleri vb. Gibi çok amaçlı kullanabilirsiniz. Bu şablon, dünyaların en popüler duyarlı CSS çerçevesi Bootstrap 3, HTML5, CSS3, JQuery ve birçok modern teknoloji ile oluşturulur. Şablon, Firefox, Chrome, Internet Explorer gibi tüm cihazlarda ve tarayıcılarda oluşturulur ve test edilir ve herhangi bir sorun olmadan mükemmel çalışır. Şablon ayrıca şablonda yer alan her bölüm için HTML kodunu yorumlamıştır, böylece şablonlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlayabilirsiniz. Şablonu seviyorsanız, bizi 5 yıldız derecelendirmeyi unutmayın ve daha iyi güncelleme için geri bildiriminizi bize bildirin.
Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik – Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 4.x Framework: Bootstrap, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Akel teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Akel, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 4.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
25+ sayfa
9+ ev sayfası
5+ blog sayfası
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Akel – Minimal Portfolio Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-989

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews