Advanced Image-Box for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Advanced Image-Box for Elementor / Elementor için Gelişmiş Resim Kutusu WordPress Eklentisi
Cool Imager WordPress eklentisi ile sitenize sihir ekleyin. Eklenti, infoboksları, resim kutularını, ürünlerini oluşturur ve farklı animasyon türlerini desteklediği için hareket ettirir, çevirir, seğirir. İlk işarette, normal bir görüntü/infobox gibi görünüyor, ancak havada, ziyaretçilerinizin dikkatini kesinlikle içeriğinize dahil eden ve sitenizin büyük bir izlenimini bırakan farklı efektlerle canlandırılıyor.
Görüntüleyici widget, resim veya fotoğraf içeren özel animasyon kutuları oluşturmanın yanı sıra Post Post kategorisi veya WooCommerce ürünlerini görüntülemenin hızlı ve kolay bir yolunu sağlar. Bununla birlikte, öğeleri sipariş ederek veya ekleyerek/silerek kutu ekran düzenini ihtiyaçlarınıza göre yönetebilirsiniz. Eklenti, bir görüntüdeki metin kaplamasını destekler ve animasyonlu infobokslarla duyarlı bir blok oluşturmak için tüm uygun ayarlara sahiptir. Bu hafif araç, içeriğinizi web sitenizde kaliteli ve profesyonel bir şekilde sunabilir.
Öğe paketi, görüntüleyici ile hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak 5 hazırlıklı şablon içerir ve benzersiz projenizi oluşturmanız için size ilham verir.
Her blok öğesi esnek ve basit stil ayarlarına sahiptir ve her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Benzersiz sonucu elde etmek için renk, tipografi, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları, dolgular veya görüntüler için CSS filtresini uygulayın. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor 2.5 ve üstü için ElementorPerfect için Imager WordPress eklentisinin özellikleri
Gönderileri, WooCommerce ürünlerini kaynak olarak destekler
Özel Görüntü Desteği
Takım görüntü kutusu düzeni
CSS görüntü filtresi dahil
Image Hover Animation
Esnek görüntü ve metin animasyon ayarları
Esnek stil ayarları
Farklı cihazlar için özelleştirilebilir sütun numarası
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay CodeCanyon alıcılarına destek dahil
Elementor için Görüntüleyici, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Advanced Image-Box for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Blog eklentisi, Kutu eklentisi, Kategori eklentisi, Özellikli eklentisi, Ters Çevirme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.5’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.5'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-602

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews