Aduma – Consulting, Finance, Business WP Theme WordPress Teması

Açıklama

Aduma – Consulting, Finance, Business WP Theme WordPress Teması, Aduma Hakkında – Danışmanlık, Finans, İş Ajansı WordPress Teması
Aduma, çok çeşitli tasarım ve web projeleri için yapılan bir danışmanlık, finans, işletme ajansı WordPress temasıdır. Herhangi bir amaçlı iş ve kurumsal web siteleri, yaratıcı portföyler ve bloglar, çekici çevrimiçi mağazalar ve çok daha fazlası için mükemmeldir. Aduma, Behance topluluğunun en iyi tasarımcıları tarafından tasarlandı. Visual Composer sayfası oluşturucu eklentileriyle hızlı ve etkili bir proje uygulaması için dikkatlice geliştirilmiş ve hazırlanan 20’den fazla benzersiz ev sayfası stili ile donatılmış, kod gerektirmez
Özellik Liste20 önceden tanımlanmış ana sayfa düzenleri
Düzen stilleri
Wordpress5.x + hazır
WooCommerce 3 hazır
WPML Desteklendi
Envato tarafından kalite kontrol edildi
Duyarlı Tasarım – Bu tema, tüm cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için duyarlıdır
Çoklu başlık stilleri
Gelişmiş Başlık Seçenekleri
Güzel hazırlanmış kaydırıcı
Birden fazla blog düzeni
Standart düzen
Izgara düzeni
Liste düzeni ve çok daha fazlası ..
Farklı Gönderiler Biçimi
Standart yazı
Video yazısı
Ses direği
Slayt gösterisi
Müzik yazısı
Görüntüler Gönderen
Alıntı Gönderi
Bağlantı direği
Galeri Post ve Çok Daha Fazlası .. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Tema, SEO en iyi uygulamaları göz önünde bulundurularak inşa edilmiştir. Arama motorlarının sitenizin içeriğini kolaylıkla dizine ekleyebilmeleri için temiz, anlamsal ve geçerli HTML kodu ve CSS kullanır. Önemli içerik her zaman kaynak kodunuzda (örneğin: kenar çubuğundan önce blog yazısı içeriği) önemsizden önce yerleştirilir, başlıklar arama motorlarına önemlerini sinyal vermek için başlık etiketlerine (H1, H2, H3 vb.) Sarılır.
Site ayrıca bu WordPress şablonu ile arama motorları (ilgili yayınlar, birincil ve ikincil navigasyon menüleri, altbilgi navigasyonu, vb.) İçin hayati önem taşıyan ağır dahili site bağlantısını kullanır. Onlara fantastik işinizi gösterin;)
Duyarlı
Bu, düzenini ziyaretçilerinizin ekran boyutuna uyarlayabilen duyarlı bir temadır. (Ekranı yeniden boyutlandırmayı deneyin ve kendiniz görün) Bu tema için slayt gösterileri de dokunma etkin ve donanım hızlandı, yani iPad veya iPhone gibi mobil cihazda süper şık çalışıyorlar 🙂
CSS3 animasyonları
Pürüzsüz ve kesintisiz bir deneyim için dikkatlice tasarlanmış akışkan CSS3 animasyonları koleksiyonumuzdan seçim yapın.
Daha fazla..

Aduma – Consulting, Finance, Business WP Theme WordPress Teması; Bootstrap WordPress Teması, Gutenberg WordPress Teması, WPBakery Page Builder WordPress Teması, WPML WordPress Teması, WooCommerce WordPress Teması, Muhasebeci WordPress Teması, Danışman WordPress Teması, Avukat WordPress Teması, İşletme WordPress Teması, Kurumsal WordPress Teması, Finans WordPress Teması, Envato WordPress Teması olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Tema Uyumluluğu : Bootstrap, Gutenberg, WPBakery Page Builder, WPML, WooCommerce

Not:WordPress temaları hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPTHM11-1528

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews