360° Panoramic Image Viewer – WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

360° Panoramic Image Viewer – WordPress Plugin / 360 Derece Panoramik Görüntü Görüntüleyici WordPress Eklentisi
Panoramik görüntü izleyicisi düz doğrusal veya eşitlikte panorama fotoğrafçılığı alır ve ultra gerçekçi bir izleme deneyimi için düzgün performans gösteren kaydırma kullanır. Yeni WordPress blok düzenleyicisini veya kısa kod desteğine sahip herhangi bir sayfa oluşturucuyu destekler.
Panorama fotoğraflarınıza hayat getirmek için, aradığınız cevap panoramik izleyici eklentimizdir. Orijinal fotoğrafçılığınızı, son kullanıcınızın mümkün olan en sürükleyici kullanıcı deneyimine sahip olacak şekilde manipüle etme, eklentimiz kullanıcılara 360 ° rotasyon vermenizi sağlar ve bir öğesini görüntüye bağlayarak sıcak noktaları (düz görüntüler için) sağlayan ekstra işlevsellik sağlar. herhangi bir ekstra yapılandırma gerekmeden.
Kutudan çıkarken, panoramik izleyicinin çalışmaya başlamak için herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez, çünkü Tinymce editör araç çubuğunda deneyiminizi bir esinti haline getiren bir kısa kod jeneratörü sağlarız. Ayrıca, Gutenberg Block Editor için yeni özel kodlu bloklar, WordPress ortamının en son standartları ve özellikleri ile her şeyi kaldırmayı ve çalıştırmayı kolaylaştırır. Daha gelişmiş özellikler için bazı HTML, JS ve CSS bilgisi gereklidir ve ancak ben de yardımcı olmak için buradayım.
Satın alma işleminiz sadece bu muhteşem eklenti sunmakla kalmaz, aynı zamanda karşılaşabileceğiniz teknik sorunlar için olağanüstü desteğe de erişiminiz vardır.
Tam kapsamlı belgeler ayrıca, minimum çaba veya deneyimle çalıştırmanızı sağlamak için net örnekler ve takip edilmesi kolay adım adım talimatlarla da dahildir.
Herhangi bir sayfaya, gönderi, widget, özel kısa kod tabanlı eklenti bölümüne panoramik bir görüntüleyici ekleyebilir ve belirli bir sayfada sorunsuz birden fazla örneğe sahip olabilirsiniz. Ayrıca, duyarlı Lightbox (dahil değil, WordPress dizininde herkese açık olarak kullanılabilir) gibi bir ışık kutusu çözümü ile iyi çalışır (ancak WordPress dizini), böylece sıcak noktalarınız daha gerçekçi bir etki için yakınlaştırılabilir. Basit!
Neden şimdi kendinizi döndürmüyorsunuz? Tam efektle etkileşime girebilmeniz için önizlemeyi görüntüleyin!
Tabii ki, panoramik izleyici ** tamamen duyarlı ve akıllı telefonlar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere günümüzün modern cihazlarında kullanım için optimize edilmiştir, böylece kullanıcı hangi cihazların kullanılırsa kullanılırsa her zaman harika bir deneyime sahiptir.
Aşağıdaki özellik listesine göz atın! Düz doğrultulu veya eşitlikteki panoramik görüntüleri destekler
Mobil/Touchpad Desteği
duyarlı bir tasarımda kullanılabilir
Özel kodlu bloklarla Block Editor Desteği
Tinymce Classic Editor’u yerleşik kısa kod jeneratörü
Manuel kayar kontrollerle sol/sağa otomatik kaydırabilir
tam ekran işlevi
Zoom Fonksiyonu (Equeckutular Tip için)
Konteynerin genişliğini alır (sabit boyutta sürümde kullanılırsa yükseklik ayarlanmalıdır)
180/360 derece görünürlüğü (düz tip için)
Bir harita etiketi aracılığıyla sıcak noktalar ekleme ve bunları bir Lightbox eklentisi ile entegre etme yeteneği (düz tip için)
Pürüzsüz performans ve hızlı yükleme süresi için optimize edilmiş
Çok bölgeli yapılandırmayı destekler
Yerelleştirme Hazır (.pot dosyası dahil)
Müşterilerimizden son derece optimize edilmiş + belgeler: Güzel bir eklenti: hafif, güçlü, kullanımı kolay. Bir WordPress sitesine bir odanın 360 derecelik basit bir görünümünü eklemek istedim. İlk denemem birkaç oldukça ağır siklet uygulaması kullanmaktı. Sonuç işlevseldi, ancak ideal olmaktan uzaktı; Uygulamak oldukça zor ve operasyonda oldukça tıknaz. Sonra bu eklentiyi buldum ve her şey çok daha iyi oldu. Artık 942 adımlı Panorama Yaratılması ve Yüklemesi, daha kirli iframe & gömme yok; Davranış üzerinde basit kontrol ve güzel ışık [okuma: hızlı] kodu çalıştırma sadece basit görüntüler. – FACTIONTON
Basit, etkili ve iyi konumlandırılmış eklenti, ancak pasta müşteri hizmetlerine gidiyor-<24 saat yanıt süresi ve yazar, cihazlar arasında doğru bir şekilde konumlandırma konusunda yardım istedikten sonra konumlandırma özelliklerini yükseltti-ki bu benim görüşüme göre çok yukarıda gidiyor görev çağrısı. Şiddetle tavsiye ederim - interaktif 360º site tasarımı için anahtar ve bu mükemmel bir şekilde teslim! - Trentontws Gerçekten harika bir eklenti! Tam olarak aklımda olan şey. Yazar da büyük destek sağladı. Bir şeye takıldığımda, temasa geçtim ve hemen cevap verdi! - Emily_hashemi Bence çok basit ve pratik. Teşekkür ederim! - Riflebird Eklenti tam olarak onun yapmasını beklediğim şeyi yapıyor. Destek hızlı ve yardımcı oldu. Eklentiyi tavsiye edebilirim. Harika ürün ve hizmetler. Teşekkür ederim! - Olivierhaustrate Harika tasarım kalitesi! Harika, seviyoruz. - Sonrawplace Mükemmel çalışma, mükemmel destek! Çok teşekkür ederim. - wp_theme_euitem desteği şunları içerir: yazarın soruları cevaplamak için kullanılabilirliği Öğenin özellikleri hakkında teknik soruları yanıtlamak Bildirilen hatalar ve sorunlarla ilgili yardım Dahil edilen 3. taraf varlıklara yardım 360° Panoramic Image Viewer - WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Panorama eklentisi, Panoramik eklentisi, Fotoğrafçılık eklentisi, İzleyici eklentisi, Tur eklentisi olarak kategorize edilmiştir. WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-194

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews