Zingbox – Wind & Solar Energy HTML Template Web Teması

Açıklama

Zingbox – Rüzgar ve Güneş Enerjisi HTML Şablonu
XD Dosya Zingbox dahil
Zingbox, kolayca özelleştirilebilir, mükemmel tüm çevre dostu işletmelerdir. Güneş enerjisi, rüzgar gücü, hidroelektrik, yeşil enerji, temiz enerji, vb. Bu şablon,% 100 duyarlı bir düzen ve retinaya hazır, özelleştirilebilir, tüm modern tarayıcı ve cihazları destekleyen güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir.
Zingbox bir çerçeve olarak inşa edilmiştir. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. Zingbox Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey senin için optimize edildi
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
2 Ana Sayfa
2 portföy sayfası
Paralaks efekti
& daha fazla…

Zingbox – Wind & Solar Energy HTML Template Web Teması ; Alternatif web tasarım görseli, Enerji web tasarım görseli, Biyografi web tasarım görseli, Eko web tasarım görseli, Ekoloji web tasarım görseli, Çevre web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1339

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews