Zibber – Consulting Business React Template Web Teması

Açıklama

** Zibber – Danışmanlık İş React şablonu **
Zibber, iş danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, reklam danışmanlığı, finansal danışmanlar, sigorta brokerleri, yatırım danışmanları, muhasebeci hizmetleri, İK danışmanlığı ve daha fazlası gibi her türlü iş danışmanlığı hizmeti için çok amaçlı bir reaksiyon şablonudur. Bu son derece özelleştirilebilir ve tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik ve Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz. ReactJS, Bootstrap 5 (son sürüm) ve Sass
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Zibber teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Kaygan ve Bootstrap kaydırıcısı: Kaygan kaydırıcı ile kolayca farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturun.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Zibber, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Tam Özellikler Listreact JS
JQuery olmadan Reactjs
Ücretsiz premium kalite desteği
Bootstrap 5.x üzerinde logo kaydırıcı entegrasyonu
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
11+ Sayfa Şablonları
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Zibber – Consulting Business React Template Web Teması ; Danışman web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Kurumsal web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-874

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews