Warsaw – Organic Food, Agriculture, Farm Template Web Teması

Açıklama

Varşova Organik Mağazası HTML Şablonu Çiftlikler, Çiftçi, Food Perakende, Gıda Şirketi, Organik Gıda, Tohum, Meyveler, vb.
Varşova Organic Store, Bootstrap çerçevesi ile kodlanmış profesyonel bir duyarlı site şablonudur. Şablon, yaratıcı bir ana sayfa tasarım düzenleri, duyarlı ve 15+ geçerli HTML dosyası ile birlikte gelir. Tasarım çok zarif ve modern ve 1170px ızgarayla özelleştirilmesi çok kolay. Umarım onlarla mutlu olursunuz.
Tarımsal iş, gıda, çiftlik, organik gıda ürün dükkanı, organik çiftlik, fırın, organik güzellik mağazaları, doğal kozmetik mağazaları ve organik cilt bakımı tedavileri web sitesi ve benzeri web siteleri için uygundur. Harika şablonumuzla kendi web sitenizi oluşturun! Lütfen aşağıdaki daha fazla bilgiyi kontrol edin;
Özellik Genel Bakışları Revolution (14 $ kaydedildi):
Devrim kaydırıcısı ile farklı animasyon efektleri ile çarpıcı slaytlar oluşturun
Duyarlı Düzen Tasarımı:
Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştıracağı cihazı ne kullanıyorsanız. Varşova Organik Mağaza Şablonu, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
15+ geçerli HTML dosyası:
Güzel ve temiz kodlarla kodlanmış Varşova Organik Mağaza Şablonu! Bazı güçlü HTML dosyaları% 100 geçerli W3 Web Standartları.
Özel blog şablonları:
Bloglama çok önemli! Haber ve güncellemeleriniz için güzel blog sayfası şablonları ve özel tek blog stilleri tasarladık.
Bootstrap çerçevesi:
Bootstrap, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Gerçek cihazlarda test edildi
Esnek düzen
Düz, modern ve temiz tasarım.
Retina optimize edilmiş
Sosyal Bağlantılar
Temiz ve Yorumlanan Kod
Gelişmiş tipografi
Pixel Mükemmel Tasarım
Bootstrap 3 üzerine inşa edilmiş
Geçerli HTML5 ve CSS3 Dosyaları
Blog Sayfaları
Çeşitli yazı formatları
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Geniş ve kutulu düzenler
Çoklu Konum Google Harita
Paralaks efekti
Harika benzersiz görünüm
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Google yazı tipi
Hızlı, özel ve profesyonel destek
İyi belgelenmiş ve daha fazlası

Warsaw – Organic Food, Agriculture, Farm Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Ürünler web tasarım görseli, Eko web tasarım görseli, Çiftlik web tasarım görseli, Çiftçi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-758

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews