Voopo – React JS VOIP Service Template Web Teması

Açıklama

Voopo – VoIP, Telekom ve Bulut Hizmetleri React şablonu, web sitesi ile ilgili VoIP, Telecom, PPTP, VPN Hizmeti, SaaS, Teknoloji, Etki Alanı ve Hosting ve Bulut Hizmetleri işi için çok amaçlı bir React şablonudur. Bu harika ve modern tasarım, her türlü arama, danışmanlık, bulut, IP telefon, ağ, telefon hizmeti, telekom, video görüşmesi ve konferans, ses ve VoIP sağlayıcıları için uygundur. İhtiyaçlarınıza uyması çok kolay olan bu Bootstrap4 tabanlı React şablonunu kolayca özelleştirebilirsiniz.
Ayrıca, duyarlı şablon Voopo, 7 iç sayfa ve HTML5 & CSS3 dosyası ile birlikte iki benzersiz ana sayfa ile birlikte gelir. SEO dostu VoIP şablonu pürüzsüz animasyonlar, yumuşak geçiş efekti, W3C validate işaretlemesi, Google Ubuntu yazı tipleri, yazı tipi harika simgeler ve jQuery bağımlılığı yoktur.
Bu nedenle, kendi şirket web sitenizi herhangi bir zorluk çekmeden oluşturmak için tarayıcı ile uyumlu Voopo-React VoIP, telekom ve bulut hizmetleri şablonunu deneyin.
Şablon Özellikleri: React Platform üzerine inşa (v17.0.2)
JQuery bağımlılığı yok
2 ev varyasyonu
2 blog sayfası
Bootstrap 4.6.0 ile inşa edin
Sass ile yapılmış
1000+ simge yazı tipi
Google Font dahil
Tamamen duyarlı tasarım
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ücretsiz güncelleme görüntüleri indirilebilir dosyaya dahil edilmez

Voopo – React JS VOIP Service Template Web Teması ; Bulut web tasarım görseli, Hizmetler web tasarım görseli, Teknoloji web tasarım görseli, Tepki web tasarım görseli, Js web tasarım görseli, Telekom web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1211

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews