Vilisya – Minimalist Business HTML Template Web Teması

Açıklama

Vilisya HTML şablonu, her türlü iş için inşa edilen minimalist stil, temiz ve basit bir görünümle tasarlanmıştır, esnek ve hızlı özelleştirme için SASS dahil en son web teknolojisine sahip bu şablon ekipmanı. Her cihazda çarpıcı görünen ve ayrıca sayfa hızı performansı ve SEO dostu için optimize eden duyarlı tasarımla gelmiyorum.
Lütfen aklınızda bulundurun :
Demo görüntüleri dahil değildir.

Vilisya – Minimalist Business HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Zarif web tasarım görseli, Minimalist web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-898

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews