Ukainpro – Interior Design Portfolio HTML Template Web Teması

Açıklama

UKAINPRO – Mimar HTML Şablonu, Ev Dekor Dükkanı Web Sitesi ve İnşaat HTML Şablonu
UKAINPRO | Mimar ve İnşaat HTML Şablonu, mimari, mühendislik, bina hizmetleri, yenileme, boyama ve tüm inşaatla ilgili hizmetler için tasarlanmış büyüleyici ve büyüleyici bir inşaat HTML ve PSD şablonudur. Şablon, bu nişin benzersiz özellikleri ve öğeleriyle tamamen döşenmiştir, bu nedenle gereksinimleriniz ve tasarım fikirleriniz için en iyi çözüm olacaktır. Özellikle, bu şablon, dikkat çekici uzmanlık, proje ve sektör sayfaları aracılığıyla en iyi hizmetlerinizi, becerilerinizi ve projelerinizi fevkalade özetlemenize olanak tanır. Ayrıca, gelişmiş dahili dahili iletişim formu ile müşterilerinizin rahatlığını artırabilirsiniz.
Ukainpro yaratıcı bir modern, zarif ve çok amaçlı mimar ve inşaat HTML şablonudur. WordPress, Joomla, Diğer Sistemler, Diğer Amaç, vb. Bu inanılmaz bir seçim olacak!
Ukainpro tasarım topluluğunun en iyi tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. Hızlı ve etkili proje uygulaması için özenle geliştirilen ve hazırlanan 12’den fazla harika HTML ve PSD şablonuyla donatılmış Ukainpro, projenizi süper taze görünümünüzü güçlendirerek, önümüzdeki yılın UI ve UX tasarımındaki tüm eğilimleri karşılıyor. Ayrıca, bunun özelleştirilmesi çok kolay olacaktır.
Şablon Özellikleri12 Tamamen duyarlı HTML5 sayfası.
12 çarpıcı mükemmel piksel / detay katmanlı PSD’ler dahildir.
Themeforest’in en popüler yeni PSD ürünü.
Tüm zamanların en hızlı satan PSD şablonu.
Bootstrap4 ızgara sistemi.
Optimize edilmiş yükleme hızı.
Çarpıcı ana sayfa tasarımları. Daha fazla ana sayfa yakında geliyor ..
Özel nedenler ve neden detay sayfası tasarımı.
Great & Clear Blog Düzeni.
7 Süper Premium Tasarım Sayfaları.
İnanılmaz megamenu.
W3C doğrulanmış HTML5-CSS3 Kodu.
Çoklu tarayıcı desteklendi.
Google haritası entegre.
Benzersiz ve modern stil.
Süper açık ve temiz düzen.
Harika ve yaratıcı tasarım.
Kolayca özelleştirilebilir HTML dosyaları.
Her sayfa tamamen katmanlı ve uygun adlarla düzenlenmiştir.
Bu HTML şablonu, WordPress, Joomla ve diğer sistemlere dönüştürmek için mükemmeldir… Yaratıcı Kurumsal, * Şirket, Mimarlık, Mühendislik, Bina Hizmetleri, Yenileme, Resim ve İnşaatla İlgili Hizmetler, vb.
Garip ve benzersiz arayüz, akıcı ve etkileyici.
Piksel mükemmel.
Tamamen özelleştirilebilir.
Ücretsiz yazı tipleri.
Retina hazır.
7/24 büyük destek.
Dosyaları bulmak kolay.
Ve daha fazlası… kaynak ve kredi
Görüntüler / Mockup / vektör / simgeler kullanılır
Biz kullandık.
Not: Tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. Şablonun bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Ukainpro – Interior Design Portfolio HTML Template Web Teması ; Mimar web tasarım görseli, Mimari web tasarım görseli, Bootstrap4 web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Zarif web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-831

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews