Ukainpro | Architect & Construction PSD Template Web Teması

Açıklama

UKAINPRO | Mimar ve İnşaat PSD Web Şablonu, mimarlık, mühendislik, bina hizmetleri, yenileme, boyama ve tüm inşaatla ilgili hizmetler için tasarlanmış büyüleyici ve büyüleyici bir inşaat PSD şablonudur. Şablon, bu nişin benzersiz özellikleri ve öğeleriyle tamamen döşenmiştir, bu nedenle gereksinimleriniz ve tasarım fikirleriniz için en iyi çözüm olacaktır. Özellikle, bu şablon, dikkat çekici uzmanlık, proje ve sektör sayfaları aracılığıyla en iyi hizmetlerinizi, becerilerinizi ve projelerinizi fevkalade özetlemenize olanak tanır. Ayrıca, gelişmiş dahili dahili iletişim formu ile müşterilerinizin rahatlığını artırabilirsiniz.
Ukainpro yaratıcı bir modern, zarif ve çok amaçlı mimar ve inşaat PSD şablonudur. WordPress, Joomla, diğer sistemler, diğer amaçlar vb. Bu inanılmaz bir seçim olacak!
Ukainpro tasarım topluluğunun en iyi tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. Hızlı ve etkili proje uygulaması için özenle geliştirilmiş ve hazırlanan 12’den fazla harika PSD şablonu ile donatılmış Ukainpro, projenizi süper taze görünümünüzü güçlendirerek, önümüzdeki yılın UI ve UX tasarımındaki tüm eğilimleri karşılıyor. Ayrıca, bunun özelleştirilmesi çok kolay olacaktır.
Şablon özellikleri12 çarpıcı mükemmel piksel / detay katmanlı PSD’ler.
Themeforest’in en popüler yeni PSD ürünü.
Tüm zamanların en hızlı satan PSD şablonu.
1170px / 320px / 768px ızgara sistemine dayanmaktadır.
Müthiş Sınırsız Portföy.
Great & Clear Blog Düzeni.
12 Süper Premium Tasarım Sayfası.
Benzersiz ve modern stil.
Süper açık ve temiz düzen.
Harika ve yaratıcı tasarım.
Kolayca özelleştirilebilir Photoshop dosyaları.
Her sayfa tamamen katmanlı ve uygun adlarla düzenlenmiştir.
Bu PSD şablonu, WordPress, Joomla ve diğer sistemlere dönüştürmek için mükemmeldir… Yaratıcı Kurumsal, * * şirket, mimari, mühendislik, bina hizmetleri, yenileme, resim ve tüm inşaatla ilgili hizmetler vb.
Garip ve benzersiz arayüz, akıcı ve etkileyici.
Piksel mükemmel.
Tamamen özelleştirilebilir.
Ücretsiz yazı tipleri.
Retina hazır.
7/24 büyük destek.
Dosyaları bulmak kolay.
Ve daha fazlası… kaynak ve kredi
Görüntüler / Mockup / vektör / simgeler kullanılır
Biz kullandık.
Not: Tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. Şablonun bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Ukainpro | Architect & Construction PSD Template Web Teması ; Mimar web tasarım görseli, Mimari web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Zarif web tasarım görseli, Mühendislik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-832

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews