Udos – Multipurpose Responsive E-Newsletter Email Web Teması

Açıklama

E -posta şablonları oluşturmak için zamanınız yok ?? Endişelenmeyin, UDOS sizin için HTML duyarlı e -posta şablonları tasarladı.
UDOS modern ve şık bir tasarımdır. Kendi renkleriniz, görüntüleriniz ve ifadelerinizle özelleştirebileceğiniz harika, akıcı bir düzene sahiptir.
UDOS, seyahat, perakende, gıda, eğitim, ürün tanıtımı, B2B ve hatta çok daha fazlası gibi her türlü işletme için kullanılabilecek 11 duyarlı HTML ve PSD setine sahiptir. Ayrıca Sipariş Özeti, Teşekkür Postası, Sipariş Durumunu Görüntüle vb. İçin kullanılabilecek teşekkür e -posta şablonları da dahildir. Tasarım çok temiz ve profesyoneldir. HTML, maksimum genişlik 680 piksel ile yanıt vermiştir ve kampanya monitörü hazır mailchimp hazır için kullanıma hazırdır. Bu şablonlar tüm düzenleri içerir ve içeriği ve resimleri kolayca düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz.
Özellikler: 7 Ana Farklı Düzen Seçenekleri + 4 Teşekkür Ederim E -posta Şablonları
Temiz, modern şık tasarım düzeni
Duyarlı HTML sürümü
Çok amaçlı kullanım
Kampanya Monitörü Hazır
Mailchimp hazır
Profesyonel olarak tasarlanmış ve özelleştirilebilir şablonlar
Mobil Duyarlı
Ücretsiz Google Yazı Tipi
PSD dosyaları dahil
Ne elde edersiniz?: Html dosyası
PSD Dosyası
DocumentationMail Şablonu Uyumlu: Gmail
Yahoo e
Outlook.com
AOL Postası
Elma postası
Outlook 2000
Outlook 2002
Outlook 2003
Outlook 2007
Outlook 2010
Outlook 2011
Outlook 2013
Outlook 2016
Outlook 2019
Gök gürültüsü
4,2.x’e kadar Android
Windows Phone 7.5+
iOS
Mailchimp hazır
Kampanya Monitörü ReadyDocumentation dahil (HTML, PSD Dosyası, Görüntüler Bağlantısı, İllüstrasyon Bağlantısı, Yazı Tipi Bilgisi ve Görüntü Değiştirme için SmartObject Kılavuzunu içerir)
Not: Önizleme resmindeki ürün fotoğrafları yalnızca ekran amacıyla kullanılır. İndirme paketine dahil değildir.

Udos – Multipurpose Responsive E-Newsletter Email Web Teması ; E -Posta web tasarım görseli, Bülten web tasarım görseli, Enwsetter web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Mailchimp web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1267

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews