Tydek – Creative Agency Landing Page Tamplate Web Teması

Açıklama

TYDEK – Yaratıcı Ajans Açılış Sayfası Tamplate bir SEO web sitesinin tam bir paketidir. Bu şablonu kullanarak herkes SEO ile ilgili hizmet web siteleri, dijital pazarlama, e -posta pazarlama ve herhangi bir işletme web sitesi oluşturabilir. Modern tasarlanmış 12+ inşa öncesi demo ev sayfaları ve hizmetler, referanslar, yaklaşık, iletişim, blog düzenleri vb. Gibi birçok yerleşik harika iç sayfa ile birlikte gelir.
Aradığınız her şeyi bir web sitesinden sunmak için bu kapsamlı temaplte’yi geliştirdik. İhtiyaçlarınıza ve müşterilerinizin beklentilerine göre uyarlanmıştır.
En yüksek kalite kodu, genişletilmiş ve okunması kolay belgeler, hızlı ve nitelikli destek, Tydek’in öne çıktığı temel özelliklerdir.
Özellikler: Bootstrap V5.1.3 ile inşa edilmiş
12’den fazla benzersiz ana sayfa
Renk Değişken Desteği
Tamamen duyarlı HTML5 ve CSS3 şablonu
Minimal ve Basit Tasarım
SCSS dosyaları dahil
Retina Hazır
Özelleştirmesi kolay
Ücretsiz Google Web Yazı Tipleri
En popüler tarayıcılarla uyumlu
Çalışma İletişim Formu
Giriş yapın, kaydolun, oturum açın, şifre ve hata sayfalarını unuttum
Ve daha fazlası…

Tydek – Creative Agency Landing Page Tamplate Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-644

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews