Transland – Transportation & Logistics HTML Web Teması

Açıklama

WordPress Tema Sürümü Mevcut –
ANSADAN-Ulaşım ve Lojistik WordPress Teması https://themeforest.net/item/transland-portation-logistics-wordpress-theme/37261251
WP Tema Bağlantısı: https://themeforest.net/item/transland-portation-logistics-wordpress-theme/37261251
ANSADAN – Tamamen duyarlı, benzersiz ve modern tasarlanmış HTML şablonu. Bu iyi bir koddur ve aynı zamanda kodları düzenli bir şekilde dekore etmiştir, böylece kişi özelleştirmeyi çok kolay bulabilir. Bu paketin ekran görüntüsüne sahip net bir HTML belge dosyası bulunur.
Ulaşım yapan herhangi bir işletme için harika bir şablon üretilmiştir. Ekonominin lojistik segmenti, kargo, nakliye, ev taşıyıcıları, lojistik depo, lojistik depolama, yük, kamyon taşımacılığı ve ambalaj hizmetlerini içerir.
Özellikler Genel Bakış BootStrap 5 Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.3 Yaratıcı Ana Sayfa: Transland size 3 harika ev sayfası verir. AJAX PHP İletişim Formu:% 100 çalışan Ajan Dinamik Ajax İletişim Formu. Hesaplamalı Düzen Tasarımı: Siteniz olması gerektiği gibi çalışırsa çalışacaktır.Transland şablonu her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir. W3 Geçerli HTML Dosyalar: Güzel ve Temiz Kodlarla Kodlanmış Transland Şablonu! Bazı güçlü HTML dosyaları% 100 geçerli W3 Web Standartları. Belgelendi:
-Transland şablonu doc ??dosya yapımı ekran görüntüleri ve çok kolay düzenleneceğiniz çok ayrıntılarla.

Transland – Transportation & Logistics HTML Web Teması ; Özgür web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Toplu Taşıma web tasarım görseli, Lojistik web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-925

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews