Tokyo – Personal Portfolio VueJS Template Web Teması

Açıklama

TOKYO – Kişisel Portföy Vuejs Şablonu birçok amaç için kullanılabilir. Yaratıcı, minimal ve temiz bir tasarımdır. Tasarımcı, geliştirici, uzman, içerik yazarı, eğitmen, fotoğrafçı, serbest çalışan, yazılım mühendisi, öğretmen veya profesyonel projelerini ve hizmetlerini dijital bir şekilde gösteren uzmanlar için uygundur. Vuejs ile yapıldığı% 100 duyarlı ve ultra süper hızlı bir şekilde.
Tam Özellikler7+ Ön-Yapı Demoları
En son Vuej’lerle inşa edilmiş
JQuery yok
Işık ve Karanlık Versiyon
Ultra süper hızlı
Bootstrap yok. Tüm CSS elle yazılmıştır
CSS3 animasyonları
SEO optimize edilmiş
Mobil Navigasyonlar
Tüm cihazlara tamamen duyarlı
Geliştirici dostu kodlama
Yapışkan navigasyon
Düzgün belgelenmiş
Ücretsiz Güncellemeler

Tokyo – Personal Portfolio VueJS Template Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Serbest Çalışan web tasarım görseli, En Az web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1375

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews