Texo – Multipurpose HTML ecommerce template Web Teması

Açıklama

Texo, e -ticaret işletmesi ve mağaza sahipleri için HTML5, CSS3 ve Bootstrap 4 ile inşa edilmiş bir e -ticaret, çok amaçlı mağaza HTML5 şablonudur. Bu HTML5 şablonu temiz, ağır yorumlanmış ve uygun şekilde kodlanmıştır. 2 ana sayfa sayfası, 6 mağaza sayfası, 3 ürün detayı sayfası, Hakkında, Blog, Haber Detayları, Bülten, İstek Listesi sayfası, Check, 404 sayfası vb.
Dosyalar aracılığıyla size rehberlik etmek için bir belge dosyası ekledik. Başka sorularınız varsa, bize bildirebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağız.
Şablon bootstrap ızgara tasarımına dayanmaktadır, bu nedenle bu şablon herhangi bir cihazda% 100 sıvı duyarlı olacaktır. Bootstrap 4 Grid 1170px kullanılmıştır.
Bu HTML şablonu kolayca özelleştirilebilir – her dosya dikkatle kodlanmıştır. Basit HTML kodlama bilginiz varsa içindeki kodları değiştirebilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 4.x Çerçeve:
Bootstrap, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir. Bu şablon Bootstrap 4 şablonuna göre oluşturulmuştur.
Kaygan kaydırıcı:
Kaygan kaydırıcı ile kolayca farklı animasyon efektleri olan çarpıcı slaytlar oluşturun.
Duyarlı Düzen Tasarımı:
Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştıracağı cihazı ne kullanıyorsanız. Texo şablonu, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir. Şablonumuz mevcut tüm cihazlar için duyarlı hale getirilmiştir.
16+ Geçerli HTML Dosyaları:
Texo şablonu güzel ve temiz kodlarla kodlanmıştır! Bazı güçlü HTML dosyaları% 100 geçerli W3 Web Standartları. Her dosyayı kontrol ettik.
Göz yakalayan dükkan sayfaları:
Mağaza sayfaları bir e -ticaret web sitesinin çok önemli bir parçasıdır, birden fazla mağaza sayfası oluşturduk, işletmenize en uygun tasarımı kullanabilirsiniz.
Harika blog sayfaları:
Bloglama çok önemli! Haber ve güncellemeleriniz için güzel blog sayfası şablonları ve tek blog stilleri tasarladık.
Özellik listesi:
Bootstrap 4.x’e göre
% 100 duyarlı
Güzel ve temiz tasarım
Temiz ve yorumlanmış kod
Geçerli HTML5 / CSS3
20+ tüm sayfalar
2 ev sayfası
3 Blog Sayfası
6 mağaza sayfası
3 Ürün Detayları Sayfası
İletişim sayfası
Araba sayfası
Sepet açılır
404 Sayfa
Ödeme sayfası
İstek Listesi sayfası
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Google Yazı Tipleri
HTML, CSS, SCSS ve JS dosyaları dahildir
Ayrıntılı belgeler

Texo – Multipurpose HTML ecommerce template Web Teması ; Şablon web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Woocommerce web tasarım görseli, Alışveriş Yapmak web tasarım görseli, Html web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1247

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews