Taset – Logistic & Transportation HTML Template Web Teması

Açıklama

Taset-Lojistik ve Ulaşım HTML şablonu, iyi sevilen bootstrap çerçevesinin en son sürümü tarafından desteklenen dikkate değer, modern ve umut verici bir ulaşım web sitesi şablonudur. Taşımacılık ve lojistik çevrimiçi işinizi sunduğu sayısız özellik ve etkileyici tasarımla yeni bir yüksekliğe götürmenizi sağlar.
Bu modern lojistik şirketi web sitesi şablonu, sayfaların, bileşenlerin ve modern bir stilin dikkatli seçimi nedeniyle kutunun hemen dışında kullanılabilir. Ana sayfa, sayfa, hizmetler sayfası, hizmet detayları sayfası, proje sayfası, 404 sayfası, yakında gelecek sayfa ve iletişim sayfası gibi 14+ HTML web sayfası ile birlikte gelir.
Ana sayfa, kitlenize şirketinize, hizmetlere, ekip üyelerinize, tamamlanmış projelere, referanslara, blog yazılarına vb. Bir göz atabileceğiniz gerekli tüm bölümleri içerir. Bu ulaşım ve teslimat hizmeti web sitesi şablonunun tasarımı temiz ve zarif bir tasarım içeriyor. yaratıcılık ve profesyonellik dokunuşu ile. Sonuç olarak, web sitenizi ziyaret edecek herkes, sağladığınız bilgi ve hizmetleri incelemek için harika zaman geçirecektir.
Taset Transportation ve Lojistik web sitesi şablonu, en son trendleri ve uygulamaları takip eder ve iyi yanıt veren, çapraz tarayıcı ve uyarlanabilir bir düzeni entegre eder. Bu nedenle, her türlü cihaz ve web tarayıcısı arasında sorunsuz ve kusursuz bir şekilde çalışacaktır.
Bu harika ulaşım web sitesi şablonuna eriştikten sonra, tonlarca harika özellik elde edeceksiniz. Hızlı yükleme hızı, geçerli HTML5 ve CSS3, Sass, Pixel Mükemmel Tasarım, Yapışkan Başlık, Temiz İşaretleme, CSS3 Animasyonları, ICOFont Simgesi Yazı Tipleri, Google Font, İyi yorumlanan kod, Taset’in size tedavi ettiği farklı olanaklardan bazılarıdır.
Bugün Taset – Lojistik ve Ulaşım HTML şablonunu deneyin ve sunduğu tüm avantajları alın.
Ana Özellikler Listesi: Toplam 14+ HTML sayfası
Önceden yapılmış bir ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Sass dosyası dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Yapışkan başlık
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Modern dizayn
CSS3 animasyonları
SEO optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap5 ile güçlendirilmiş
Kullanılmış icofont simgesi yazı tipleri
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Taset – Logistic & Transportation HTML Template Web Teması ; Hava web tasarım görseli, Kargo web tasarım görseli, Kargo web tasarım görseli, Nakliye web tasarım görseli, Kargo web tasarım görseli, Hizmet web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1009

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews