Tank – Creative Portfolio HTML Website Template Web Teması

Açıklama

Tank, güçlü bir yaratıcı portföy vitrini HTML web sitesi şablonudur. Yaratıcılığınızı vurgulamak ve hizmetlerinizi benzersiz bir şekilde tanıtmak için özenle tasarlanmış ve el işi. Bir tasarım şirketi, yaratıcı ajans, fotoğraf stüdyosu, geliştirici, tasarımcı, freelancer, influencer, sanatçı veya sadece kişisel bir web sitesi arıyorsanız, tank kreasyonlarını sunmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.
Bu şablon, işinizi zarif bir şekilde tasarlanmış bir çevrimiçi mağaza ile artırmak için ihtiyacınız olan tüm önceden tasarlanmış sayfaları ve öğeleri içeren bir e-ticaret hazırdır.
Tank son derece esnektir, yönetilmesi ve kullanımı kolay birçok seçenek ve yenilikçi özellikler sunar. GSAP (Tweenmax) animasyonları, paralaks efektleri, sayfa geçişleri, tam ekran kaydırıcıları ve pürüzsüz kaydırma çubuğu ziyaretçiler için en iyi modern kullanıcı deneyimini sağlar. Karanlık tema, çalışmalarınızı daha da öne çıkarmaya yardımcı olur. Dahil edilen blog sayfaları hikayelerinizi anlatmanıza veya önemli haberleri yayınlamanıza yardımcı olacaktır. Çeşitli şık düzenlerle, mümkün olan en iyi şekilde performans gösterebilirsiniz.
Kod iyi yorumlanmış ve organize edilmiştir ve çok şey anlaşılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırmak için doğrudan kodda açıklanmaktadır. % 100 duyarlı ve temiz tasarım, her türlü ekran ve cihazda (dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları) iyi çalışır.
Kendiniz veya müşteriniz için yeni bir proje planlamanız önemli değil, bu web sitesi şablonu minimum çaba ile gerçekten harika bir şey yaratmak için mükemmel bir seçimdir. Gemiye atlayın ve profesyonel olarak kendinizi tanıtmak için bugün harika web sitenizi oluşturmaya başlayın. Kişisel portföyünüzü veya işinizi yepyeni bir seviyeye taşıyın!
Şablon Anahtar Özellikleri: HTML5 ve CSS3 ile Üretilen
Yaratıcı insanlar için yapılmış
Tamamen duyarlı
Son derece esnek
Kolay özelleştirilebilir
Hemen hemen her unsur için birçok seçenek
İyi organize edilmiş ve yorumlanmış kod
Temiz ve Düzgün Tasarım
Modern ve yenilikçi bir yaklaşım
Şık düzenler
Birkaç düzen varyasyonu
Açılış sayfası varyasyonları
Koyu ten
Blog sayfaları dahil
E -Ticaret Hazır (Mağaza Dahil)
GSAP (Tweenmax) animasyonları
Pürüzsüz sayfa geçişleri
Pürüzsüz kaydırma
Sihirli imleç
Yapışkan başlık
Kaplama Menüsü
Klasik Menü
Özelleştirilebilir ızgara düzenleri
Çalışma İletişim Formu
Google Yazı Tipleri
Font Awesome Integrated (Ücretsiz Sürüm)
Video arka planı
Akışkan tipografi ve aralıklar
Tam ekran kaydırıcı
Tam ekran karousel
İçerik atlıkarıncası
Referans kaydırıcısı
Etkileşimli Listeler
Özel başlıklar
Paralaks kaydırma efektleri
Filtreli portföy ızgarası
Kayar kenar çubuğu
Klasik kenar çubuğu
SEO Dostu
Geliştirici dostu
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
Güvenilir Destek
Tüm büyük en son tarayıcılarla uyumlu
ve çok daha fazlası… paket içerir: belgeler
Dosyscredits’i yükleyin:
İnanılmaz eserlerini kullanma iznini veren sanatçılara ve yazarlara çok teşekkür ederim! Teşekkürler! Wojtek Mierzwa
Futura
Julia Kononenko
Fırlatmak
Pexels
Mockup CloudNotes: Demo sitesinde kullanılan resimler kendi sahiplerine lisanslanmıştır ve son indirme paketine dahil değildir! Sadece gösteri amacıyla kullanılırlar. Kendi resimlerinizi kullanmalısınız!

Tank – Creative Portfolio HTML Website Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Modern web tasarım görseli, Paralaks web tasarım görseli, Fotoğrafçılık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1180

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews