Strane – Startup Agency Bootstrap 5 Template Web Teması

Açıklama

STRANE-Başlangıç ??Ajansı Bootstrap 5 Şablonu, başlangıç ??ajansları için birinci sınıf bir web sitesini çözmenize yardımcı olmak için burada mükemmel bir web şablonudur. Bir başlangıç ??ajansınız varsa, insanlara ulaşmak için sağlam web varlığını artırmak için gereken ilk şey sofistike ve iyi işlevsel bir web sitesidir. Başlangıçınız olsun, Strane Bootstrap 5 şablonu profesyonel ve iş alanında sorunsuz bir web sitesi yürütme vaat etmek için bir fark yaratmak için burada.
15 HTML sayfası ile donatılmış olan Strane Startup Ajansı Web Şablonu, projelerinizi mümkün olan en iyi ışıkta sergiliyor. Ana sayfada güzel bir kahraman bölümü, promosyon ekran bölümü, hizmetler bölümü, içerik ekran bölümü, proje ekran bölümü, memnun müşterilerden gelen referanslar ve en son blog yayınlarından alıntılar bulacaksınız.
Bunun da ötesinde, bu şablon çapraz tarayıcı uyumlu ve süper duyarlıdır; Ziyaretçiler, web sitenizde gezinirken sorunsuz bir deneyime sahip olacaklar.
STRANE, sizin için sunulacak çok sayıda özellik ve güzelliklere sahiptir. Önemli spesiyalitelerin bazıları, SASS, Google yazı tipi, simge yazı tipleri, kuyu belgeleri, konsol hatası yok, pürüzsüz animasyonlar, dinamik iletişim formu vb.
Son olarak, Strane, web sitenizi kusursuz bir şekilde koruyabilmeniz için düzenli ücretsiz güncellemelerle birlikte gelir. Bugün bu olağanüstü şablonu deneyin ve başlangıç ??ajansınızı yeni yüksekliklere kadar büyütün.
Ana Özellikler Listesi: Zarif ve göz alıcı ana sayfa
15+ HTML sayfası
Bootstrap ile inşa 5.2.3
SASS (SCS) ile yapılmış
Simge yazı tipi (icofont)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ajax ile dinamik iletişim formu

Strane – Startup Agency Bootstrap 5 Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Bt web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, İşletme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1226

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews