Stomv – Religious temple HTML Template Web Teması

Açıklama

Stomv – tapınaklar için özel olarak tasarlanmış dini tapınak bootstrap html şablonu. Bu şablona 4+ çarpıcı ev sayfası dahildir. Web siteniz için herhangi bir şablon kullanabilir veya farklı ana sayfalardan içeriği karıştırabilirsiniz.
Stomv, farklı amaçlar için çok yönlü bir HTML’dir, bu da saha oluşturmada yaratıcılık, verimlilik ve çeşitliliği vurgular. Özelleştirilebilir ev sayfaları, etkinlikler ve nedenler düzenleri, Stomv, işletmelerin çevrimiçi marka ve pazarlamada hükmetmesi için keskin bir silah olacaktır.
Stomv – Dini Tapınak Bootstrap HTML Şablonu ayrıca hayırseverlik, Hıristiyan, Kilise, Bağış, Hindu, Cami, Müslüman, STK, Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş, Din, Tapınak ve daha fazlası için web siteleri inşa etmek için de uygundur.
Stomv Özellikleri Listesi: 04+ Duyarlı Ana Sayfa
Toplam 14+ HTML sayfası
Google Yazı Tipleri
Pürüzsüz CSS3 animasyonu
Sass Desteklendi
HTML5 ve CSS3
Kaydırıcı kaydırıcı
Tamamen duyarlı
Birden çok cihazla test edildi
Bootstrap v5.2.1
Güzel ve eşsiz tasarım
Temiz İşaretleme
W3 İşaretlemeyi Doğrula
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
Çalışma İletişim Formu
Firefox, Safari, Chrome, Vivaldi, Internet Explorer 9+ gibi tüm büyük tarayıcılar için tamamen uyumlu

Stomv – Religious temple HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Hıristiyan web tasarım görseli, Kilise web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Bağış web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1208

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews