Sprio – Architect & Interior Design HTML Template Web Teması

Açıklama

Mimarlık için, İç Tasarım Firmaları web sitesi
3 demo, bootstrap 5.x & sass + rtl dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Sprio, mimarlar ve mühendislik firmaları için duyarlı bir modern HTML şablonudur. Bootstrap 5.x ve Sass üzerine inşa edilmiştir. Şablon W3 geçerlidir ve Retina Hazır Kullanıcı Merkezli Tasarım Düzeni içerir. Sprio, premium ve her türlü mobil, sekme, dizüstü bilgisayar ve masaüstü cihazlarla tam olarak uyumludur.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımlarının ve özelleştirmenin nihai ihtiyaçlara göre yapılmasına yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
** Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Sprio – Architect & Interior Design HTML Template Web Teması ; Mimar web tasarım görseli, Tasarım Stüdyosu web tasarım görseli, Mimari web tasarım görseli, Mimari Tasarım web tasarım görseli, Mimarlık Doğrular web tasarım görseli, Bina web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1023

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews