Spero – Construction Industry XD Template Web Teması

Açıklama

Spero – Mimarlık ve İnşaat Endüstrisi XD Şablonu
Spero – İnşaat ve Endüstri Mühendisliği XD şablonu modern, benzersiz bir e -ticaret Adobe XD şablonudur. Bu göz alıcı XD şablonu temiz ve pürüzsüz tasarımı için güzel görünüyor. Bu e -ticaret şablonunu kendi dileğiniz olarak uygulayabilirsiniz. Bu şablon mimarlık, inşaatçı, bina, inşaat, inşaat şirketi, elektrikçi, fabrikalar, elyafları, tesisatçılar, yükleniciler, mühendisler, mühendislik, endüstri, endüstriyel, aile ile ev onarımı, aile ile temiz ev, üretim, mekanik , Rafineri, Kurumsal İşletme, Ev, İnşaat Binası, Sanayi Fabrikası, Handyman, Ressam, Tesisatçı, Elektrik Onarımı, Elektrikçi, Elektrikçi Hizmetleri, Elektrik, Yenileme, Ev Yenilemesi, Ev Onarım, Onarım Hizmetleri, Bakım Hizmetleri Şablonu, vb.
Bu XD şablonu kolayca özelleştirilebilir – her XD dosyası özenle katmanlıdır ve kolay erişim için grupların ve katmanların hiyerarşisine genel bir bakış içerir. Sadece birkaç tıklamayla herhangi bir resminizle kolayca değiştirebilirsiniz.
Özellik Liste12+ Katmanlı XD’nin Dosyası
2+ ana sayfa düzenleri
Önemli Ayrıntılar Sayfaları
Premium yazı tipleri
Aktif ve Hover stilleri dahildir
Kolayca özelleştirilebilir XD dosyaları
Her sayfa tamamen katmanlı ve uygun isimlerle düzenlenmiştir
Temiz ve Modern Stil
İç sayfalar
Kullanılan premium görüntüler
İyi organize edilmiş katmanlar
Piksel mükemmel
Bootstrap 4 Grid Systemall sayfaları01_homepage_01.xd
02_homepage_02.xd
03_about_us.xd
04_service.xd
05_single_service.xd
06_portfolio.xd
07_single_portoflio.xd
08_shop.xd
09_blog.xd
10_single_blog.xd
11_contact_us.xd
12_ERROR.XDEMPORTANT NOT: Görüntüler şablon dosyalarına dahil değildir. Yalnızca önizleme amacıyla kullanılırlar.

Spero – Construction Industry XD Template Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Kurucu web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Sanayi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

XD File

Ürün Kodu

VSTHM11-600

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews