Spero – Construction Industry Bootstrap Template Web Teması

Açıklama

Spero – İnşaat ve Yenileme HTML Şablonu + RTL
Spero – İnşaat HTML şablonu Bootstrap 4 çerçevesi ile oluşturulur. Şablonun her bölümü ihtiyaçlarınıza göre% 100 özelleştirilebilir. Tüm modern ve eski tarayıcılar, tabletler ve mobil cihazlarda desteklenmektedir.
Spero – İnşaat HTML şablonu modern, benzersiz bir e -ticaret HTML şablonudur. Bu göz alıcı HTML şablonu temiz ve pürüzsüz tasarımı için güzel görünüyor. Bu şablonu mimarlık, inşaatçı, bina, inşaat, inşaat şirketi, yenileme, ev yenileme, yenileme inşaatı, ev onarım, mutfak yenileme, elektrikçi, fabrika, tamirci, pluser, yüklenici, mühendis, mühendislik, endüstri, kullanabilirsiniz. Endüstriyel, ev onarım, aile ile temiz ev, imalat, mekanik, rafineri, kurumsal iş, ev, inşaat binası, endüstri fabrikası, tamirci, ressam, tesisatçı, elektrik onarımı, elektrikçi, elektrikçi hizmetleri, elektrik, yenileme, ev yenileme, Ev onarım, onarım hizmetleri, inşaat e-ticaret, inşaat e-ticaret, e-ticaret, Ecommarce, e-iletişim, ticaret, bir inşaat dükkanı için en iyi çözüm, bir e-ticaret web sitesi, bakım hizmetleri sunumları için en uygun. Toplam 35+ HTML dosyası dahildir. Bu tasarım çok yaratıcı ve benzersizdir ve özelleştirilmesi ve kullanılması çok kolaydır.
İki zarif görünümlü ev varyasyonu ve hizmetinizin veya işinizin potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmesi gerekebilecek diğer tüm temel dahili sayfalarla birlikte gelir. Müthiş Proje Stilleri, Temiz Görünüm, Yakında bir sayfa, çalışma formuna sahip bir iletişim bölümü, tüm bunlar ve çalışmak için çok daha fazlası.
Dosya INDURDHTML Dosyaları
CSS Dosyaları
PHP dosyası
JS Dosyaları
SCSS Dosyaları
HTMLFeature List5+ Farklı Ana Sayfada Belgeler
30’dan fazla iç sayfa
02+ başlık varyasyonu
Aşağıya doğru açılan menü
Megamenu
RTL sürümü
kaydırıcı
Marka logosu
Breadcrumb afiş
Özellikli ürün
Carousel ile Ürün
Hızlı Görünüm
Ürün Rozeti/Çıkartma
Ürün Detayları
Ürün Zoom
Ürün açılır
+ Renk örneği seçeneğini seçin
Mağaza ızgarası/Liste Görünümü
Toplama sekmesi
Toplama
İlgili ürün
Blog kenar çubuğu
404 Sayfa
Yakında geliyor sayfa
Referans
Takım
İletişim bilgileri
İletişim Formu
Geçerli HTML5 ve CSS3
Düzgün, temiz ve basit tasarım
Yaratıcı ve modern düz tasarım
Bootstrap 4’e göre inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
İyi yorumlanmış HTML ve CSS dosyaları
Google Yazı Tipleri
Sass dosyası dahil
Hız optimize edilmiş
Çalışma PHP Ajax İletişim Formu
Dokümantasyon – Evet
Lisans – GPL
Sürüm – 1.0.0
Düzen – Duyarlı
Sütunlar – 4
Dosyalar Dahil – HTML, JS, CSS, SCSS, PHP
İyi belgeler
Kullanıcı dostu kod
Özelleştirmesi kolay
W3C doğrulaması
SEO Dostu Kod

Spero – Construction Industry Bootstrap Template Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Yapmak web tasarım görseli, Yapıcı web tasarım görseli, Ev web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-622

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews