Slope – Responsive Agency & Studio HTML Template Web Teması

Açıklama

Mükemmel algı, pazarlamanın yarısıdır ve çoğu zaman rekabet avantajınız, web sitenizin ne kadar iyi performans gösterdiği ve müşterileriniz üzerinde ne tür görsel etkiler bıraktığıdır. GFXPartner’da, bu kenardan tam olarak yararlanmayı ve rekabetlerini tozun içine bırakmayı düşünen markalar için en son web çözümleri yapma konusunda uzmanlaşıyoruz.
Slope, markalarına yeni bir yüz vermeyi düşünen modern girişimlerin, ajansların veya stüdyoların ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış premium çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Zorlayıcı bir web varlığı ile rakiplerinizden öne çıkmanıza yardımcı olacak ödüllü tasarım kalitesi sunar.
Özellikler Premium Tasarım Kalitesi
Modern, esnek ve özelleştirilebilir
2 farklı ana sayfa
Pürüzsüz sayfa geçişleri
Geçerli HTML5 ve CSS3
Google Yazı Tipleri
Fontawesesome simgeleri
Yaratıcı kullanıcı arayüzü etkileşimleri
Klasik Menü
Pixel mükemmel% 100 düz grafikler
Minimal ve temiz kullanıcı arayüzü
Retina Hazır Grafikler
ve çok fazla Moriall sayfa01_home
02_Home
03_ut
04_Services Style 01
05_Services Style 02
06_services ayrıntılı
07_Project Style01
08_Project Style02
09_project ayrıntılı
10_blog ızgarası
11_blog kenar çubuğu
12_blog oku
13_Contact
14_404 Errordesign Sourcesshutterstock
Font harika
Google FontSlelece Note Tasarımda kullanılan resimler yalnızca önizleme amacına yöneliktir ve son indirme dosyasına dahil edilmez.

Slope – Responsive Agency & Studio HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, Sanat web tasarım görseli, Css web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-789

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews