Sinp – Single Product Ecommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

SINP- Tek Ürün E-Ticaret HTML Şablonu, HTML, Tailwind CSS’nin en son sürümleriyle çalışan ideal bir tek sayfalık ürün web sitesi şablonudur. Bu özel tek ürün e-ticaret web sitesi şablonu ile çevrimiçi olarak sofistike ve profesyonel görünümlü bir tek ürün oluşturabilirsiniz. Bu tek ürün e -ticaret şablonu çarpıcı bir tasarım somutlaştırdığı ve emrinizde tonlarca şaşırtıcı özellik ile birlikte geldiğinden hemen alışveriş yapın.
Tek bir ürün mağazası, belirli bir şeye gerçekten iyi odaklanmanın mükemmel bir yoludur. İnsanlar otomatik olarak kim olduğunuzu ve mağazanızın sadece bundan bahsederek sattığını otomatik olarak bilecekler! Çevrimiçi tek bir ürün mağazası başlatmayı ve modern ve yüksek kaliteli bir tasarıma sahip güvenilir bir web şablonu arıyorsanız, SinP’den başka bir ürün e-ticaret web sitesi şablonundan başka bir yere bakmayın.
SINP- Tek Ürün Tailwind CSS Şablonu, 30’dan fazla HTML sayfası ile birlikte 4 benzersiz ana sayfa varyasyonu ile birlikte, farklı ve güzel bir görünüme sahip.
Bu web sitesinin ana sayfası, kullanıcıların sitede daha uygun bir şekilde gezinmelerine yardımcı olacak bir mega menüye sahiptir. Ayrıca, güzel görüntüleri ve harekete geçirici çağrı düğmesi ile dikkatinizi çekecek bir baykuş atlıkarınca kaydırıcısı tarafından desteklenen güzel bir slayt gösterisi de var. Ayrıca, ana sayfada ürünler bölümü, öne çıkan bölüm, banner bölümü, blog bölümü vb.
Ana sayfanın yanı sıra, mağaza sayfası, blog sayfası, sayfa, SSS sayfası, 404 sayfası, iletişim sayfası vb. Ayrıca, bu tek ürün HTML şablonunun çapraz tarayıcı uyumluluğu ve süper duyarlı stili, kullanıcıların web sitenizi herhangi bir cihazdan veya ana tarayıcıdan kolayca gezinmesine izin verir. Hızlı yükleme, ziyaretçilerinizin kesintisiz hoş bir alışveriş deneyimine sahip olmasını sağlamaya yardımcı olur.
Hepsi bu değil, Sinp- tek bir ürün e-ticaret web sitesi şablonu çok sayıda güçlü ve kullanışlı özellik sunuyor. Bazı önemli özellikler arasında dinamik kişi formu, simge yazı tipi, W3C onaylanmış kod, yaratıcı ve modern tasarım, pürüzsüz animasyonlar, çapraz tarayıcı desteği, kuyu belgeleri, konsol hatası yok vb.
Bu mükemmel ve ideal tek ürün e-ticaret şablonunu bugün deneyin ve tek ürünleri çevrimiçi satmak için harika bir e-ticaret web sitesi oluşturun
Ana Özellikler SINP Listesi-TailWindcss V3 ile Tek Ürün E-Ticaret HTML Templatebuild
4 ana sayfa
30’dan fazla HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Simge yazı tipi (Line Awesome & Ionicons)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
İndirilebilir dosyaya hiçbir konsol hatası dahil değildir

Sinp – Single Product Ecommerce HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Elektronik web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Sayfa web tasarım görseli, Bir web tasarım görseli, Vitrin web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-935

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews