Sinco – Data Science & Analytics HTML5 Template Web Teması

Açıklama

SINCO-Veri Bilimi ve Analytics HTML5 şablonu, tüm veri bilimi ve yapay zeka ile ilgili projeler için güçlü bir şablondur. Veri bilimi hizmetleri, yapay zeka ve makine öğrenimi hizmetleri, veri analizi, veri taşıma hizmetleri, veri görselleştirme hizmetleri, veri ambarı hizmetleri ve öngörücü analiz hizmetleri gibi hizmetler için de mükemmeldir. Bootstrap V5.0 çerçevesine dayanan en son HTML5 ve CSS3 teknolojisine sahiptir.
Özellik 5 Ana Sayfa Sayfalar26+ HTML Sayfa Işığı ve Dark Versionunique DesignClean CSSSVG IConsNice ve Clean DesignClean ve Yorum Kodvalid HTML5 / CS3STICKY MENUCLATLISON VE YAZILIK Duyarlı Duyarlı Duygular Tüm Ekran Boyutlarında Duyarlı Duyarlı. -Browser uyumlu.Developer FriendlyWow ve AOS animasyonu, özelleştirmek için belgelendi.

Sinco – Data Science & Analytics HTML5 Template Web Teması ; Aı web tasarım görseli, Analitik web tasarım görseli, Yapay web tasarım görseli, İstihbarat web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Analiz web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, FIG

Ürün Kodu

VSTHM11-698

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews