Silicon – Multipurpose Business Technology Templat Web Teması

Açıklama

Silikon, teknoloji iş nişlerine odaklanan çok amaçlı bir şablondur. Yaratıcı işletmeler, kurumsal segment ve girişimler için demolar sunar. Aşağıda tüm sayfa şablonlarının ve açılış sayfalarının tam listesini bulacaksınız.
Silikon ayrıca sık sık kullanılan iç ve özel sayfa tasarımlarının yanı sıra blog ve portföy listeleri ve tek sayfalar içerir.
Etkin kayıt ve kullanıcı hesabı işlevleri ile web uygulaması oluşturmak isteyenler için Silikon, iyi tasarlanmış kullanıcı hesabı ekranlarına sahiptir.
Tüm sayfalar hafif ve karanlık mod için tasarlanmıştır.

Silicon – Multipurpose Business Technology Templat Web Teması ; Saas web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, Teknoloji web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

FIG

Ürün Kodu

VSTHM11-1025

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews