Shome – Shoes eCommerce Website Template Web Teması

Açıklama

Shome – Ayakkabı Emmerce web sitesi şablonu, Bootstrap 5’e dayanan temiz, mükemmel ve çekici ayakkabılar e -ticaret web sitesi şablonudur. Bu özel ayakkabılar e -ticaret ve ayakkabı web sitesi şablonu ile farklı ayakkabılar satmayı amaçlayan genel bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz.
Shome Show Store E -Ticaret Web Şablonu, 2 farklı ana sayfa varyasyonuna sahip 26+ HTML web sayfası ile doludur. İç sayfalar mağaza sayfası, blog sayfası, sayfa, oturum açma sayfası, kayıt sayfam, hesap sayfam, sepet sayfası, ödeme sayfası vb.
Shome Sneaker and Shoe Store Web Sitesi Şablonu, ayakkabı çevrimiçi mağazanıza müşterileri daha uzun süre meşgul etmek için ihtiyaç duyduğu görünümü sağlar. Ana sayfa, Swiper kaydırıcısı, mega menü ve temel bölümler tarafından desteklenen göz alıcı bir slayt gösterisi ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, ürünü harekete geçirici bir düğmeye bağlayarak satışları da artırabilirsiniz. Bu şablonu olduğu gibi kullanmak veya ihtiyaçlarınıza göre biraz ayarlamak isteseniz de, sonuç bir başyapıt olacaktır.
Shome Ayakkabı Mağazası HTML Şablonu tamamen duyarlıdır ve Bootstrap 5 ile üretilir ve akıllı telefonlara, tabletlere ve bilgisayarlara kolaylıkla uyum sağlamasına izin verir.
Bu muhteşem ayakkabı mağazası web sitesi şablonunun diğer şaşırtıcı özellikleri hızlı yükleme hızı, sass, piksel mükemmel tasarım, kullanıcı dostu kod, Google yazı tipi, iyi yorumlanmış kod vb.
Shome-E-Ticaret ve Ayakkabı Bootstrap5 şablonunun yardımıyla bugün dikkat çekici bir ayakkabı çevrimiçi mağazası hazırlayın. Size kolaylık sağlamak için, size birinci sınıf satış sonrası destek ve ücretsiz düzenli güncellemeler sunacağız.
Ana Özellikler Listesi: Toplam 26+ HTML sayfası
Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Sass dosyası dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Modern dizayn
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap5 ile güçlendirilmiş
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Shome – Shoes eCommerce Website Template Web Teması ; Gündelik web tasarım görseli, Ayakkabı web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Moda web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1156

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews