Sell Shop – eCoommerce HTML5 template Web Teması

Açıklama

Satış dükkanı – EcoOhmerce HTML5 şablonu temiz ve zarif bir tasarımdır – giyim, moda, yüksek moda, erkek moda, kadın moda, aksesuar, dijital, çocuklar, saatler, takılar, ayakkabılar, çocuklar, mobilya, spor, araçlar… satmak için uygundur. Herhangi bir ekran boyutuna veya çözünürlüğüne otomatik olarak ayarlanan tamamen duyarlı bir genişlik vardır.
Özelleştirmede size en iyi seçimleri sunmak için ana sayfa için 2 tanımlı düzen ekledik. Kendi web siteniz için farklı bir düzen almak için tüm ana sayfa düzenleri arasında karışabilirsiniz. Ana sayfa, mega menünün üstünde ve altında büyük slayt gösterisi ile göz alıcı tasarlanmıştır. Slayt gösterisi, metinlerin ve güzel görüntülerin düzgün geçişleri ile harika.
Ana Özellikler: Duyarlı Düzen
Bootstrap V-5.2.3
Toplam 19 sayfa
2 ev versiyonu
Google Web Yazı Tipi
Malzeme simgeleri
Yaratıcı ve modern düz tasarım, birçok olasılık
Firefox, Safari, Chrome, Vivaldi, Internet Explorer 9+ gibi tüm büyük tarayıcılar için tamamen uyumlu
İyi belgelenmiş
Ve çok daha fazlası… görüntüler dahil değil

Sell Shop – eCoommerce HTML5 template Web Teması ; Elektronik web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Çiçekler web tasarım görseli, Mobilya web tasarım görseli, Html5 web tasarım görseli, İç Mekan web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1221

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews