Sefu – Insurance & Finance HTML Template Web Teması

Açıklama

SEFU, her türlü araba, ev, gemi sigortası işine uyan temiz, yaratıcı, benzersiz bir HTML5 şablonudur. Toplam 18 HTML5 dosyası dahildir. Bu tasarım çok yaratıcı ve benzersizdir ve ayrıca özelleştirilmesi ve kullanılması çok kolaydır, HTML5 dosyası ızgarada tasarlanmıştır ve duyarlı WordPress, Magento, Woocommerce, Opencart, kolayca dönüştürülebilir. Shopify, Drupal, Joomla ve diğer sistemler. Hiç şüphe yok ki SEFU, işinizi izleyiciler için daha etkileyici ve çekici gösterecektir. Bu son derece özelleştirilebilir – tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamalarını dahil ettik – Bootstrap 4+ veya Grid 1170px’e dayalı harika bir web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Bootstrap’ta özellik tabanlı 4.x100% ıstırap ve temiz DesignClean ve Clean DesignClean ve yorumlandı CodeValid HTML5 / CSS318+ Tüm Sayfalar 6 Ana Sayfa Sayfaları (Light & Dark Versiyon) 3+ Blog Pagescart OptionCheckout Optionsticky Menuaajax temas formması fonthmvy to Customflexable ve Multi-purposegle & SCSS & JS dosyaları dahildir 5 yıldızlı Destekleme Dokümantasyonu

Sefu – Insurance & Finance HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Araba web tasarım görseli, Sigorta web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Sağlık web tasarım görseli, Sigorta web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SKETCH, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1451

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews