Seeva – Medical & Healthcare Service HTML Template Web Teması

Açıklama

Seeva Güçlü ve Modern Tıbbi ve Sağlık Hizmeti HTML Şablonu. Sağlık, tıbbi, hastane ve klinik çok amaçlı HTML şablonları web siteleri için inşa edilmiştir. Seeva Tıbbi, Tıbbi Bakım, Doktor, Sağlık, Sağlık Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Hastane, Tıp, Diş, Diş Hekimi ve Eczane Endüstrisi Üzerine Derinlemesine Araştırmalara Dayalı Tüm Düzenleri ve Blokları sunmak için.
Gitmeye veya birleştirmeye hazır 05’ten fazla ana sayfa konseptiyle güzel, akıllı web siteleri oluşturun, bir düzen inşa etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özelleştirmenizi bekleyen çok çeşitli stil sayfaları var, aklınıza gelebilecek her şey şablonumuzla oluşturulabilir.
Şablon Özellikleri 05 benzersiz ana sayfa sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
SCS’ler dahil
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Seeva – Medical & Healthcare Service HTML Template Web Teması ; Klinik web tasarım görseli, Diş web tasarım görseli, Dişçi web tasarım görseli, Doktor web tasarım görseli, Sağlık Hizmeti web tasarım görseli, Hastane web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-926

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews