Savest – Animal Shelter Website Template Web Teması

Açıklama

Savest – Hayvan Barınağı web sitesi şablonu hayvan, doğa ve evcil hayvan bakım web siteleri için mükemmeldir. Şablon, yardım merkezi, hayvan kurtarma, evcil hayvan bakımı ve hayvan barınağı ile ilgili web siteleri oluşturmak için güzel bir şekilde hazırlanmıştır. Bu hayvan koruma html şablonu, birçok sayfa ve fuonksiyonellikler içerir-hepsi kar amacı gütmeyen kuruluş veya Hayvan Bakımı Vakfı Aklı . Bu kar dışı organizasyon web sitesi şablonu ile, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulan modern bir tasarımla amacınıza daha fazla ziyaretçiyi çekebileceksiniz. Web siteniz ziyaretçileri, kâr amacı gütmeyen, bağış toplama web sitenizi ziyaret ederek evlat edinme, bağış ve katkılar hakkında daha fazla bilgi edinecektir.
Savest’in ayrıntılı açıklaması – Hayvan Barınağı Web Sitesi Şablonu
Savest – Hayvan Barınağı Web Sitesi Şablonu, bir web sitesi oluşturmanın kolay bir yolunu arayan hayvan barınakları ve kurtarma organizasyonları için mükemmel bir çözümdür. Bu şablon, gönüllü çalışmasını sergilemeyi, bağışları kabul etmeyi ve hatta etkinlikleri organize etmeyi kolaylaştıran özelliklerle doludur. Toplam 20’den fazla HTML sayfası ile 1 önceden hazırlanmış ana sayfa, 2 Nedeni Düzenleri sayfası, bir etkinlik detay sayfası ile 2 olay düzeni ve bu pakette daha fazla sayfa alacaksınız.
Bu Animal Charity Foundation şablonu, en son HTML5, CSS3, Bootstrap 5 Technologies ile iyi kodlanmış ve belgelenmiştir. Bugünün kullanıcı arayüzünün tüm gereksinimlerini karşılamak için piksel mükemmel bir tasarım üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca, bu hayır kurumu web sitesi şablonunun, duyarlı bir düzen gerekliliğine göre kalitesinden ve özelliklerinden ödün vermeden herhangi bir ekran boyutuna göre kolayca adapte olacağı anlamına gelir.
Ayrıca, hızlı yükleme hızı ve diğer birçok özellik ile, web sitenizi kısa sürede çalıştırabilir ve çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, tüm platformlarda en iyi kullanıcı deneyimini garanti eden Google arama motoru sıralaması ve çapraz tarayıcı desteği için SEO optimize edilmiş bir web sitesi yapısına sahiptir.
Hayvan kuruluşunuz için SAVEST – Animal Shelter web sitesi şablonu ile profesyonel ve olağanüstü bir web sitesi oluşturun. Size kolaylık sağlamak için, ücretsiz ömür boyu güncellemeler ve birinci sınıf satış sonrası desteği mevcuttur!
Ana Özellikler Listesi: Toplam 20+ HTML sayfası
1 Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Sass dosyası dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Modern dizayn
CSS3 animasyonları
SEO optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap5 ile güçlendirilmiş
Kullanılmış yazı tipi harika simge, yazı tipleri
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Savest – Animal Shelter Website Template Web Teması ; Hayvan web tasarım görseli, Hayvan web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Temel web tasarım görseli, Bağış Yapmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-770

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews