Sailor – A Modern HTML Blog Template Web Teması

Açıklama

Sailor, Taze yüzlü çarpıcı bir blog ve reklam öğeleri için html teması. Tema, temiz bir modern düzene sahip ultra profesyonel, pürüzsüz ve şıktır ve son derece kolay özelleştirilebilir.
Şablon neredeyse her ihtiyaç için harika kullanıcı deneyimi sunar ve moda, yaşam tarzı, seyahat, yemek, zanaat ve diğer birçok yaratıcı blog için mükemmeldir.
Özellikle duyarlı
Çok şablon
Üç Farklı Başlık Stili
Altı farklı ev varyasyonu
9 ekstra sayfa
Keskin ve Temiz Tasarım
HTML5 ve CSS3
Twitter Bootstrap 4.1.2
Google Yazı Tipleri
Çapraz Tarayıcı Uyumlu
İyi belgelenmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Çalışma İletişim Formu

Sailor – A Modern HTML Blog Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Zarif web tasarım görseli, Dergi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1088

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews