Revusion – Flat Corporate HTML Template Web Teması

Açıklama

Revüzyon düz duyarlı, modern ve temiz bir tasarım temasıdır. Birçok özellik ve süper esnek ile birlikte gelir. Birkaç farklı düzen var, bunlardan biri, sitenizin tam olarak nasıl görünmesini istediğinizi seçebilmeniz için blog ve iletişim. Slider Revolution Duyarlı JQuery eklentisi tarafından donatılmıştır ve temamızın özel kıldığı için çok önemlidir.
Lütfen aklınızda bulundurun :
Demo görüntüleri dahil değildir.

Revusion – Flat Corporate HTML Template Web Teması ; Mavi web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Düz web tasarım görseli, Minimalist web tasarım görseli, Zarif web tasarım görseli, Basit web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-634

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews