Restaurano | Restaurant HTML Template Web Teması

Açıklama

Restoran | Pizza, Restoranlar & Cafe HTML Şablonu, Pizza Restaurant, Burger Mağazası, Kafeler, Fast Food Zinciri, Bistro, Snack, Candy Shop ve çok daha fazlasının web sitesi için lezzetli bir tasarım fikridir …
Restaurano, pizza menüsü, çevrimiçi yemek siparişi, bu alanda bir iş kurmak isteyen veya başlatmak isteyen her kişi veya şirket tarafından kullanılabilen restoran menüsü ile ilgili yararlı bölümlerle tamamen yüklü profesyonel bir restoran şablonudur. Restaurano, yaratıcı bir modern, zarif ve pizza, restoranlar ve cafe html şablonudur. WordPress, Joomla, diğer sistemler, diğer amaçlar vb. Bu inanılmaz bir seçim olacak!
Restaurano, tasarım topluluğunun en iyi tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. Hızlı ve etkili proje uygulaması için özenle geliştirilmiş ve hazırlanan harika HTML şablonları ile donatılmış Restoran, restoran web sitenizi süper taze görünümle güçlendiriyor, önümüzdeki yılın UI ve UX tasarımındaki tüm eğilimleri karşılıyor. Ayrıca, bunun özelleştirilmesi çok kolay olacaktır.
Özellikler% 100 tamamen duyarlı HTML5 sayfaları.
Çarpıcı mükemmel piksel / detay katmanlı PSD’ler dahildir.
Themeforest’in en popüler yeni HTML5 ürünü.
Tüm zamanların en hızlı satış html şablonu.
Bootstrap4 ızgara sistemi.
Optimize edilmiş yükleme hızı.
Çarpıcı tasarım.
Great & Clear Blog Düzeni.
W3C doğrulanmış HTML5-CSS3 Kodu.
Çoklu tarayıcı desteklendi.
Google haritası entegre.
Benzersiz ve modern stil.
Süper açık ve temiz düzen.
Harika ve yaratıcı tasarım.
Kolayca özelleştirilebilir HTML dosyaları.
Her sayfa tamamen katmanlı ve uygun adlarla düzenlenmiştir.
Bu HTML şablonu, WordPress, Joomla ve diğer sistemlere dönüştürmek için mükemmeldir… ajans, iş, organizasyon, girişim, danışmanlık, marka veya hizmet vb.
Garip ve benzersiz arayüz, akıcı ve etkileyici.
Piksel mükemmel.
Tamamen özelleştirilebilir.
Ücretsiz Google Yazı Tipleri.
Retina hazır.
Ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler.
Fontawsome tabanlı simgeler.
7/24 büyük destek.
Dosyaları bulmak kolay.
Ve daha fazlası… resim / mockup / vektör / simgeler
Biz kullandık.
Not: Tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. Şablonun bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Restaurano | Restaurant HTML Template Web Teması ; Barbekü web tasarım görseli, Burger web tasarım görseli, İtalyan web tasarım görseli, Pizzacı web tasarım görseli, Menü web tasarım görseli, Atıştırmalık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-835

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews