Responsive Charity & Fundraising HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Heaven Hands, güçlü özelliklere sahip güçlü bir duyarlı yardım/bağış/bağış/bağış toplama premium HTML şablonu, sadaka, kar amacı gütmeyen bir neden, çevre, bağış toplama, politika, STK, kilise ve diğer kar amacı gütmeyen projeler gibi. Harika bir şablon ve sizin için bir model ve profesyonel web sitesi yapacak. Şablon ayrıca, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için kampanyalar oluşturmak ve bağışları yönetmek için hayırsever eklenti ile entegre olur.

Responsive Charity & Fundraising HTML5 Template Web Teması ; Kampanya web tasarım görseli, Nedenler web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Bağış Yapmak web tasarım görseli, Bağış web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1100

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews